SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM odc. 3625 "Ostatni car wraca, spamowiczom w głowach znow się poprzewraca"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zabstyl
Ciekawe czy Dana zrobił już Kondorowi zardzewiały puzon.
Czekam na stanowisko Steven0 w sprawie afery TUFowej


mam takie samo zdanie o tym jak wy dobra beka, pewnie Conor miał tak wyj**ane na TUFa i powiedział, Dana albo przywrócisz Artema jakoś albo sp*****lam zwłaszcza skoro nie moge Fabera rozj**ać - nie mam motywacji. No i stało się, potęga Conora xD

To jest wręcz śmieszne i niesprawiedliwe w stosunku do innych zawodników i Dana rozj**ał mnie - "ch** z tego, że wygrasz skoro najnudniejszy zwycięzca nie będzie w ćwierćfinałach"
najlepsze będą jaja jak każdy skończy walkę przed czasem albo będzie dominująca decyzja po całkiem fajnej walce do 1 bramki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
TJ opisywał postawę Conora w TUF 22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja mam to wdupie bo nie lubie TUFa i ogólnie nikt ciekawy tam nie walczy ,co nie zmienia faktu ,że beka niezła ze strony UFC ,który potwierdza tylko teorię hejterów UFC ,że to nie do końca sport... Sport polega na wygrywaniu według zasad ,i w ten sposob idziesz wyżej , jeżeli UFC chce efektowniejszych walk powinni zmienic ZASADY PUNKTACJI WALK ,Tak k***a ,jeśli walczysz to chcesz za wszelką cenę wygrać ,potem jest efektowność ,a styl walki każdy ma inny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kolana w parterze i sie zapasiory obudzą.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mam pytanie ,czy stwierdził ktoś z was kiedyś ,ze nie nadaje się po proostu do pracy fizycznej?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a nie jestem sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mameje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Xper jesteśmy skazani na sukces. Musisz to sobie uświadomić. Mam wielki szacunek dla pracowników fizycznych ale są ludzie stworzeni do bardziej nowatorskich rozwiązań. Ci goście to my. Nie wiem jak ty ale ja już to wiem i zaplanowałem juz swój sukces XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Praca fizyczna nie byłaby zła gdyby nie

a) towarzystwo- przynajmniej mnie ten aspekt dwukrotnie solidnie zniechęcił, nie będę próbować trzeci raz, bo i potrzeby nie ma

b) trening- praca fizyczna w chvj koliduje z moimi zainteresowaniami. Nie tylko trening, ale i perkusja, a będąc na redu to w ogóle nie ma mowy

c) pracy fizycznej mam od chvja przy domu i zawsze miałem- koszenie, grabienie, zbieranie zgniłych jabłek z 4 jabłoni, odśnieżanie. Dom z ogródkiem to spoko rzecz, ale praca przy tym, szczególnie jak się nie ma nikogo do pomocy to udręka.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71: Mir vs. Duffee – wyniki

Następny temat

Wyniki i dyskusja UFC Fight Night 72: Bisping vs Leites, 18.07.2015

WHEY premium