SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAIB - początek zabawy z suplami... fotki str: 1, 3, 7 | 9 11, 12 | 15 (NOWE!)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
może trzymasz łokcie troche za nisko i dlatego tak wychodzi? Jestem cięższy z tym że też wyższy, mam więcej fatu i dużo gorzej od ciebie wyglądam ale kiedyś się to zmieni myśle że jak złapiesz jeszcze z 20 kg w miare dobrego jakościowo mięsa to będziesz konkret

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2007-01-30 12:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
To można stwierdzić bez zastanawiania się...
Myślę, że nawet za 10kg mięcha dobrej jakości będzie już nieźle.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
chodziło mi też o to że masz fajny kształt mięśni i dlatego to napewno będzie za***iście wyglądało w przyszłości (no chyba że ci się znudzi ten sport)

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2007-01-30 13:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Saib - chyba nie zrozumiałeś mojego pytania.

Co wynika z twoich obserwacji? Lepiej robić wolno beztłuszczową mase czy szybko dużą mase a potem redukcje? Na czym będziemy na "+" ?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Saib, widzę że masz problem ze spodniami w pasie. Nie martw się, mnie też zawsze pasek nad spodniami ściska. Takie są niestety uroki talii osy.

Zmieniony przez - Sasu w dniu 2007-01-30 23:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6321
no, saib, spokojnie moge powiedziec, ze masz chyba najlepsza sylwetke (estetycznie, wymiary pewnie znajda sie wieksze) jaka tu znalazlem.

mam pytanie, jak cwiczyles dol klatki piersiowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
q-bazz: nie znam Twojej genetyki. Ciężko odpowiedzieć więc.
Łatwo nabierającym fat sugeruje się przeplatanie cyklów masowo-redukcyjnych, tzn. np. startujemy z 15% bf, ścinamy do 10%, potem nabieramy wagi aż poziom tłuszczu znowu dojdzie do 15%, znowu redukcja... i tak w kółko. Dobry sposób.

Sasu: ostatnio chodzę w dresach, a raczej dwóch parach, żeby było mi ciepło, bo strasznie denerwują mnie jeansy. Muszę nosić pasek i upinać je nad pępkiem, żebym po nich nie deptał... 71-72 cm w pasie ma swoje wizualne plusy, ale potrafi i nieźle napsuć krwi, np. właśnie podczas noszenia spodni.

tolol: słabo szukałeś!

Dół klatki piersiowej najlepiej rósł i rośnie, w moim przypadku, chyba od pompek na poręczach.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6321
dobra dobra, pamietaj, ze skromni maja w zyciu przesrane
pompki na poreczach nie sa czasami odpowiednikiem wyciskania na plaskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
To, że wielu z podobnym poziomem tłuszczu i w sumie w miarę dobrymi proporcjami (****a, nie lubię pisać o sobie ) nie ma, to fakt,
co nie znaczy, że nie ma w ogóle - popatrz choćby na lessiego.

Pompki na poręczach doskonale działają na dół klatki, do tego, z moich obserwacji wynika, że dodają mnóstwo siły w wyciskaniu na płaskiej. Naprawdę super ćwiczenie. Robione z obciążeniem sprawia dużą frajdę... póki co, 5 powt. z 30kg to mój rekord... a to dopiero połowa planu. Chciałbym skończyć na 50-60kg. Uda się!

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6321
wykonujesz je w dniu, w ktorym cwiczysz klatke, czy moze w dniach, w ktorych masz wolne? tzn jest to cwiczenie "dodatkowe" (ktore nie jest wpisane do planu treningowego) czy pelnoprawne cwiczenie, na ktore wykonujesz odpowiednia ilosc ruchow w zalozonej ilosci serii?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

32lata, 1.5roku ćwiczeń

Następny temat

Wolus nowe fotki str5

WHEY premium