SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAIB - początek zabawy z suplami... fotki str: 1, 3, 7 | 9 11, 12 | 15 (NOWE!)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
bardzo ładna sylwetka..
sog nie wejdzie.. %)

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-02-12 15:14:25

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
Przod na luzie jak dla mnie idealnie..

Jedyny minus, to żyły na przedramieniach, za bardzo...

Ogólnie świetnie, tylko nie "powiekszaj" się już za bardzo, bo nie będzie to wyglądało za fajnie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dzięki.
Żyły same wyłażą przy niskim BF, nic dziwnego.

Co do wielkości... przykro mi, ale zamierzam jeszcze z 15kg dorzucić, ale... zanim to się stanie, to może już zmienisz zdanie hrhrh.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Ja raczej przy takim wygladzie nie dorzucalbym tych 15 kg teraz jest idealnie ;P


saib_ napisz cos o sobie od jak dawna cwiczysz jakie byly twoje pierwsze odzywki, pierwsze cwiczenia jakie wskazowki dla tych ktorzy zaczynaja ;P

pzdr bede sledzil ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
Wiesz...

Jak dla mnie poprostu teraz jest w sam raz:)
15 kg to by chyba trochę za dużo było...
Ale zależy kto chce co osiągnąć;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mam cel jak większość... być wielkim,

ale i wyrzeźbionym.

Slevin: pierwsze odżywki - stała suplementacja carbo, witaminami, omega-3, potem doszło białko, bo odkryłem, że też się przydaje. Gainera zjadłem, do tej pory, tylko 2kg (Mass XXL czekolada) + próbowałem paru innych (próbki, kumple). Potem przy okazji redukcji zjadłem Thermo Speed OLIMPu (pierwotna wersja, syf, ale dostałem za darmo, więc wyrzucić było szkoda), trochę Tighta, Scorcha, Thermonexu, 3 opakowania Thermal Pro z efedryną(!) (jeden z Nutrition Research, dwa Thermal Pro Evolution po 60 kaps każdy) i teraz jadę czwarte (Thermal Blast Xtreme) w teście, który prowadzę - link w podpisie.
Z kreatyn tylko: pół mono Vitalmaxu , czyli 150g, jakieś dwa lata temu, (spalony cykl zupełnie, zero korzyści z powodu nieciekawej diety) i od listopada, prawie, do świąt Nitrobolon 2 i Knockout (bardzo udany pod względem przyrostu siły i paru centymetrów w obwodach, mimo, że jechałem na diecie redukcyjnej).
Z dopalaczy przedtreningowych, czyli tzw. NO-Boosterów jadłem, tzn. jem, tylko Ester Stack firmy Nutrabolics, ale tak sobie go odczuwam, choć 'normalni' bardzo chwalą, jeśli chodzi o kopa na treningach i pompę.
Niedługo planuję kolejny cykl kreatynowy na dwóch stackach.

Nowym proponuję dobrze jeść, dużo spać i jeszcze więcej czytać SFD, głównie działy Odżywianie i Trening (posty WODYNa).

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-12 22:33:02

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
Nietety dużo osób teraz jak już osiągnie swój podstawowy cel - wielkość, zapomina o rzeźbie i efekt lipny

Powodzenia przy testach, pośledzę je troche, bo dobrze prowadzisz i efekty oszałamiajace...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mnie nie bawi ogromna masa z równie ogromną ilością fatu.
Mam bardzo wyczulony zmysł estetyczny.

Zapraszam do testów.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Dzieki saib za odp, a napisz jeszcze od jakich wymiarow zaczynales.....i jaki staz i ile masz tera lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
2 lata głupiej zabawy,
rok na diecie, w listopadzie 2006 pierwsza kreatyna.

Nie pamiętam od jakich wymiarów zaczynałem. Nie byłem nigdy kościotrupem - zaczynałem od sporego smalcu.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

32lata, 1.5roku ćwiczeń

Następny temat

Wolus nowe fotki str5

WHEY premium