SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAIB - początek zabawy z suplami... fotki str: 1, 3, 7 | 9 11, 12 | 15 (NOWE!)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mi też nie. Nad klatką jeszcze trzeba mocno pracować, podobnie jest z grubością pleców i łapki.

Dzięki wszystkim za miłe komentarze i sogi.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


W sumie, nie wiem, czy ta fotka bicepsów tyłem nie jest lepsza od tej, którą dałem...




To ta ze strony 9.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
EXTRA... nie jestem zbyt w temacie... robisz mase i rzeźbe naraz? :D...

sog...

piękna sylwetka

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Staram się robić czystą masę,
ale co z tego wyjdzie... sam nie wiem.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Powiem ci tak, że to w sumie niezły pomysł. Bo tak robisz praktycznie cały czas mase i rzeźbe i nie musisz na wakacje potem zapierniczać. Ale z drugiej strony może tak idzie wolniej masa? Ale za to dłużej można ją robić... więc sam nie wiem... z twoich obliczeń co wynika?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
ja sie borykam z problemem środka klatki.Niedawno wyrzucilem sztange nie w sensie na złom ale nie robie klatki na niej przerzucilem sie na hantle jak bys robil na moim miejscu tak wąsko te hantle wyciskąc po prostu? bo sztanga ok wąski chwyt i sie jedzie pożycz wodyna do lata pzdr

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Jeszcze jedna fota, z dzisiaj.

Super światło, super zapozowane.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
q-bazz: wiadomo, że jak dołożysz dużo więcej kcal i się podlejesz, to zrobisz więcej wagi. Ja ostrożnie dorzucam i obserwuję. Jakoś idzie.

pilot1989: ogólne zwiększenie masy klatki powinno zaradzić i problemom z środkiem, choć nie wiem, jakie są to problemy.
Napisz dokładniej.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
ładnie wyszły tylne aktony barków na tym zdjęciu wcześniej myślałem że masz je słabe kark tylko chudziutki troche no i łapy wyglądają na małe przy tych barkach na tej focie... Ja obecnie też się staram robić czystą masę mięśniową tyle że jjem dużo więcej od ciebie ale wkońcu jestem sporo cięższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Łap nie umiem napiąć tak dobrze, jak na focie 'biceps bokiem', którą dawałem na 9 stronie.

Cięższy jesteś... i ponad 10 cm wyższy.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

32lata, 1.5roku ćwiczeń

Następny temat

Wolus nowe fotki str5

WHEY premium