SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Siema wszystkim sportowym świrom.
Mam pytanie, dosyć niecodzienne w moim przeczuciu, a mianowicie
jak rozłożyć dawkowanie odżywek, tzn. kiedy co brać i ile :)
Posiadam : HARD MASS, Creatyna mega caps 1250, Whey 100, BCAA High Speed.
I teraz co rano, nie wiem po treningu, przed treningiem :)
Nie pisze żadnych wymiarów czy stażu bo to nie istotne w tym pytaniu.
Z niecierpliwością czekam na porade znającej się osoby :)
Na pudelkach pisze, wieem kiedy co. ale w większosci przed i po treningu to bym "wybuchnął" jakbym miał tyle przyjąc od razu :)


Zmieniony przez - robin1922 w dniu 2015-10-05 17:08:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
No to j/Remik , wypij po treningu, to bedzie korzystniejszy czas, przed treningiem , odpowiednio wczesniej zjedz posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Hard massa i białko wg braków w diecie, creatyna codziennie rano 5g i po treningu 5g, bcaa ok 1g na 10 kg asy przed treningiem w nietreningowe nie stosuejsz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
a creatyne dlaczego nie brac przed treningiem tylko rano ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak tylko podałem ale jak chcesz mozna przed treningiem, sa różne sposoby dawkowania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
kupies juz to wszystko? po co Ci tyle supli/odzywek?
masz az takie duze zapotrzebowanie/braki ze gainer i bialko Ci potrzebne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Ooglnie, dziecinne podejsce :) Hard Mass wziąłem ze względu, że nie mogę tak dużo "żreć" mam zapotrzebowanie 3200 + masa ok 200-300 do podbicia. Tak kupilem juz wszystko dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Dzisiaj na śniadanko wcisnąlem omlecika, a juz poźniej bylem tak pelen, że zjadlem tylko polowe drugiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
jezeli faktyczenie nie dajesz rady z zapotrzebowaniem to ewentulanie tak mozna sie wspomóc choc osobiscie zostawil bym bialko i robil sobie koktajle np. z platkami roznego rodzaju, owocami itd.miałbys przynajmniej pewenosc do tego jakie wegle jesz, (napewno duzo bardziej wartosciowe niz te z odzywek )
co do reszty wystarczyla by kreta do tego, ale jak juz masz to bierz j/Anubis napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Też myślałem nad tym, zmiksować, wypić i z głowy :) W każdym bądź razie, "zjem" co kupiłem, i zobaczymy jak to będzie :) Nie oczekuję zbyt wiele, ale przy zakupie myśle chociaż o jakiś "lekkich" postępach. Dzięki bardzo wam :)


Zmieniony przez - robin1922 w dniu 2015-10-05 22:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
hard massa staraj sie tylko potreningowo ładowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Remik, a dlaczego nie przed treningowo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pełen dobór suplementacji

Następny temat

MCT tran olej z rekina

WHEY premium