SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robak1984/Dążenie do sylwetki idealnej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
DZIEŃ 22

Witam ziomalki/ziomali!

W końcu zawitałem na siłownii, dzisiaj wyjątkowo po 16:00. Zrobiłem lekki trening klatki + bica, a na koniec 30 min aerobów (rowerek). Szczegółowe zapiski z treningów zacznę podawać od przyszłego tygodnia, kiedy to wprowadzę nowy plan treningowy.

Po 20:30 wyruszyłem na basen, a tam 30 min pływania + 15 min na saunie.

Jutro dzień bez siłownii, za to wieczorem 60 min aerobów w formie biegania. Teraz trochę białego sera i spać.

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
oj ziom alez Tys sie zabral ostro za te treningi! a jak tam brzuch, spada juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
mimi-mimi: za tydzień pierwsze podsumowanie to zobaczysz a co do treningów to wiesz... jak się chce osiągnąć cel to trzeba zapier.....

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
wiem, ze trza, ba...ale silownia, aeroby, basen w jeden dzien? chociaz sama przyznam, ze jak juz mam dzien ze trenuje to od eazu wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Przez ponad 10 lat trenowałem piłkę nożną, tak więc lubię wysiłek fizyczny i powiem Ci, że czasami mi tamtych czasów brakuje...

W takim okresie przygotowawczym mieliśmy po 3-4 treningi dziennie i pomimo tego, że czasami zakwasy były okrutne to człowiek czuł się za***iście. Dlatego teraz siłownia + aeroby + basen w jeden dzień to żaden wielki wysiłek...

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
rozumiem tak to jest jak sie sportowego bakcyla zalapie, ah nie ma nic piekniejszego niz uczucie po ciezkim wysilku fizycznym i swiadomosc, ze pokonalo sie swoj rekord/lenistwo/charakter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
DZIEŃ 23

Kolejny dzień za mną. Przed chwilą wróciłem z bieżni, gdzie po zaplanownaych aerobach, zrobiłem 'malutkie' zapoznawcze interwały, które składały się z: 3 x 15 sek szybkiego biegu (85-90%) i 3 x 30 sek truchtu. Od przyszłego tygodnia wprowadzę je do treningu w rozszerzonej wersji.

Jutro wyruszam na siłownię, gdzie czeka mnie trening nóg i pleców.

A teraz idę poszukać jakiegoś ciekawego przepisu na piersi z kurczaka

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
sugeruje roladke
kurde wcielo jedna laweczke w herku

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
smacznego
oj tak ciezko pracujemy, przyda się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
No właśnie ławeczka zniknęła... a ta jedna nowa jakaś dziwna... nie umiałem się na niej wygodnie usadowić

Co do kuraka to nic ciekawego jak na razie nie znalazłem, dlatego też jutro popołudniu trochę sam poeksperymentuję... zobaczymy co z tego wyjdzie

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa Treningi Do Oceny

Następny temat

Problem z tricepsem

WHEY premium