SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robak1984/Dążenie do sylwetki idealnej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
u lala, ja dzisiaj za to ide sie odchamic i fotografie ogladac, na ul. Grodowej wernisaz kumpla jest o 19 fajne foty robi, a to bedzie akurat z koncertow roznych wystawka

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
DZIEŃ 46

Oblewanie jednak odbyło się wczoraj.

Na siłce zrobiłem "lajtowo" barki i trica, trochę popedałowałem na rowerku i tyle... Szczegółowej wypiski nie będzie bo treningi w tym tygodniu potraktowałem 'łagodnie'.

DZIEŃ 47

Dzisiaj być może udam się na siłkę bo mam do zrobienia jeszcze plecy, ale na razie mi się nie chce...

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje magistra, zapodaj jakieś foty!
Nie było mnie chwilę, ale wracam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
robak robak lec na silke mamy nowe czaderskie sprzety
nastepnym razem nie chce cie widziec na rowerku tylko na nowej PIEKIELNEJ MACHINIE w ramach aero

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
CooCaine Dzięki. Fotek jeszcze nie będę dawał - dajcie mi jeszcze trochę czasu

DZIEŃ 48

Totalne nic nie robienie...

DZIEŃ 49

Dzisiaj zamykam poprzedni tydzień treningowy, czyli robię plecy + przetestuję nowe maszyny aerobowe . Przez ostatnie 4 dni trochę się opuściłem... Starałem się trzymać dietę, jednak "trochę" alkoholu + późne pory chodzenia spać lekko się na mnie odbiły... i mam za to karę w postaci opryszczki

Tak więc dzisiaj jeszcze jadę na 80%, a od jutra wracam do wszystkiego na 120%. Dzisiaj mam zamiar kupić jakąś odżywkę białkową - jak możecie to czekam na Wasze propozycje.

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
smakowo to dymatize chyba ze na noc to prolongatum ;)
u nas w labedach masz super sklepik, ma tylko ten feler ze do 18 maja otwarte ;)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Anno, właściciel tego sklepiku w Łabędach to mój znajomy

Kiedyś na siłkę tam chodziłem i pamiętam ewolucję tego sklepu od samego początku

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
teraz mi mowisz jak ja juz tam tyle kasy zostawilam? <FOCH>



kiedy bedziesz do nich jechac? bo mi sie zapasy koncza

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Ostatnie dni niestety miałem trochę zakręcone i zarówno dieta, jak i treningi poszły w odstawkę.

Od jutra wracam już jednak na 100%.

Tak wogóle to z moim palcem co go niby wybiłem nie jest do końca za dobrze... nie mogę go wyprostować... a ostatnio jak mi parę osób rękę podawało to myślałem, że mi ten palec odpadnie

Będę musiał się wybrać do lekarza, żeby mi kości ponastawiał.

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
DZIEŃ 52

Wypiska z siłownii:

I. Klatka piersiowa
1. Wyciskanie sztangi leżąc - 4 x 10-8-6-6 (55 kg, 60kg, 65kg, 65kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej - 3 x 10-8-6 (21kg, 23kg, 25kg)
3. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej - 3 x 10-8-6 (23kg, 25kg, 25kg)
4. Rozpiętki na ławce skośnej - 4 x 15-10-8-6 (10kg, 13kg, 15kg, 17kg)
II. Biceps, Przedramiona
1. Unoszenie ramion ze sztangą - 4 x 10-8-6-6 (25kg, 30kg, 35kg, 35kg)
2. Unoszenie ramion ze sztangielkami - 4 x 10-8-6-6 (13kg, 15kg, 15kg, 17kg)
3. Unoszenie ramion ze sztangielkami chwytem młotkowym - 4 x 10-8-6-6 (13kg, 13kg, 15kg, 15kg)
4. Uginanie przedramion podchwyt 3 x do zmęczenia
5. Uginanie przedramion nachwyt 3 x do zmęczenia

+ 20 min rowerek stacjonarny

Dzisiejsza dieta:
1. 3 jajka, 70g płatków owsianych, 200g jogurtu, 15g orzechów włoskich
2. 150g piersi z kurczaka, warzywa, tran
3. 200g dorsza, 50g kaszy gryczanej, warzywa
4. 200g dorsza, 50g kaszy gryczanej, warzywa
5. 150g białego sera

Zakupiłem również odżywki:
1. Nutrend Flexit Drink - 20g rano na czczo
2. DYMATIZE Elite Whey Protein - 30g rano po przebudzeniu, 30g po treningu siłowo-aerobowym
3. Olimp BCAA Mega Caps - 5 kaps przed treningiem siłowym + 5 kaps po treningu siłowym, a przed aerobami
4. BIOGENIX Pro Longatum - 40g przed snem
5. Olimp Vita-Min Multiple Sport - 2 tabletki po posiłku przedtreningowym

Wheya mam czekoladowego, spróbowałem dzisiaj po siłce i smak bardzo dobry - rozpuszczałem z wodą. ProLongatum jest waniliowy i tu smak trochę gorszy, ale tragedii nie ma :P

Na wszelki wypadek kupiłem sobie też 2 batony białkowe: OLIMP Matrix Pro 32.

Zmieniony przez - Robak1984 w dniu 2008-10-24 00:25:49

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa Treningi Do Oceny

Następny temat

Problem z tricepsem

WHEY premium