SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy do takiej sylwetki trzeba"masowac?"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151


witam,mam takie pytanie chce pokazac fotke postury jak dla mnie "idealnej"i chcialbym sie dowiedziec jak cwiczyc aby cos takiego osiagnac?czy trzeba sie masowac?pic gainery,miec diete i trenig masowy?czy mozna dosc droga pod katem rzeźby?jestem ekto,(174-5,62-63kg)z gory dziekuje za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151


No Ewentualnie takej ('
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
najpierw masa potem rzeźba panie dieta oczywiscie musi byc

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
a jak duzo masy? jesli waze 63 kg to ile musialbym przytyc aby zaczac rzeźbic?i ile moze wazyc chlopak na zdjeciu?bo wydaje mi sie ze wiecej jak 80-85 to raczej nie wazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja pier... Mówiłem - zaczyna się sezon i wylatuje coraz więcej napaleńców którzy dają zdjęcia i się pytają co trzeba robić, żeby tak wyglądać - dobrze jest mieć ideał do którego się dąży, ale ja bym najpierw zaczął ćwiczyć

PS. Faceci z Men's Health wyglądają moim zdaniem dodupnie - sama klata i kaloryfer, reszty generalnie brak

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-03-31 17:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
Granathar sory ale nie oceniaj ksiazki po okładce tu nie masz racji,bo cwicze juz ok 1,5r z przerwami,moge dac fotke jak wygladam dla potwierdzenia tego ze nie jestem sezonowcem,tylko od zawsze interesuje sie wyłącznie rzeźba a nie masa.Moze też dlatego ze jestem etko i z masa cieżko,a moze też i dlatego że jak dla mnie polowa tych co ma po 40-45 w łapie to poprostu"gubasy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Chłopie ty sie zastanów jak rzemieślnik ma wyrzeźbić coś na zapałce Bo tak moim zdaniem wygląda rzeźbienie na bicu poniżej 40 cm Moim zdaniem żeby wyglądać jak człowiek trzeba mieć rozwinięte wszystko dobrze, a nie tylko klatkę i brzuch jak ma ten gościu - typowy pedzio zarywacz lasek jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
elo elo bez spiec /
każdy jest inny i kazdemu podoba sie cos innego >()<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
typowy pedzio zarywacz lasek jak dla mnie Po Pierwsze to chyba lepiej podobac sie plci przeciwnej?bo z tego co wiem to kobety nie lubia"karków"a po drugie ja mam kobiete swojego zycia.A kulturystyka to czysta rekreacja bez szaleństw.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Ten facet ma na oko 12-15 kg wiecej nic ty z eleganckim poziomem fatu. Zeby dojsc do czegos takiego musisz niestety zmienic nawyki i przymasowac. Nie wiem co w twoim rozumieniu znaczy cwiczenie na rzezbe co jak twierdzisz robiles przez ostatnie 1.5 roku, ale zmien to.Wejdz na lekki plus z kaloriami i zacznij operowac duzymi ciezarami. Zlapiesz troche tluszczu, ale to normalna kolej rzeczy. Przyjdzie czas zeby sie wyrzezbic,ale najpierw trzeba miec co.



Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2008-03-31 21:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Generalnie nie zależy mi na zarywaniu lasek na swój wygląd - jednak myślę, że większość kulturystów mniejszej wagi(gostek wyżej to nie kulturysta) pewno się podoba płci przeciwnej Wolę mieć kabel 45 cm, barki, plecy, kaptury i tylko klatę oraz brzuch jak ten gościu(no i nogi oczywiście odpowiednie), moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej niż taka nieco nieproporcjonalna sylwetka(no i ten dołek w brzuchu jest śmieszny trochę )
Ale fakt faktem, gościu musiał wpakować mnóstwo roboty i poświęcenia w to - no i gen trzeba mieć odpowiedni, jak masz inny gen to taka sylwetka może być niemożliwa do osiągnięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening (Masa) do Oceny

Następny temat

Trening na siłe i rzeźbę dla 15latka

WHEY premium