SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
rescuediver
panowie pytanie grzecznosciowe koleszka zakupil sobie lipo 6 nutrex w zelu do smarowania na brzuch. Mowi ze pierwsze co to chlodzi , potem rozgrzewa a po paru godzinach to wystepuje pieczenie w okolicy posmarowanej.Waszym zdaniem jest to dobry srodek do "miejscowego spalania " ( oczywiscie takowe nie wystepuje) ?


no tego się już nie odzobaczy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
wiesz jak to jest kiedy probujesz wytlumaczyc cos komus a ten ktos nie slucha Cie i najlepiej jakby ktos 3 sie wtracil to tego trzeciego poslucha mimo ze Ty mowiles to samo
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
jasne :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Kurde, ale niechęc do treningów mam, zupełnie nie mogę się zmotywować do działania ostatnio :D chyba zaczne jakies kompleksy sztangowe robić albo crossfit bo kompletnie nie jara mnie trening siłowy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Nie wyobrażam sobie trenować coś co nie sprawia mi przyjemności, np. koszykówkę.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Długii
Kurde, ale niechęc do treningów mam, zupełnie nie mogę się zmotywować do działania ostatnio :D chyba zaczne jakies kompleksy sztangowe robić albo crossfit bo kompletnie nie jara mnie trening siłowy :D


zwalam na pogode ja przez ostatni tydzien 4 kg zjechalem nie jedzac a bardziej majac wstret do jedzenia i zwalam to na ta zi ml zj3bana temperature

No albo stary juz jestes i czas na eme

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
domer
Nie wyobrażam sobie trenować coś co nie sprawia mi przyjemności, np. koszykówkę.


a jak pan na W-Fie Ci kazal grac to grales ,?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
rescuediver
Długii
Kurde, ale niechęc do treningów mam, zupełnie nie mogę się zmotywować do działania ostatnio :D chyba zaczne jakies kompleksy sztangowe robić albo crossfit bo kompletnie nie jara mnie trening siłowy :D


zwalam na pogode ja przez ostatni tydzien 4 kg zjechalem nie jedzac a bardziej majac wstret do jedzenia i zwalam to na ta zi ml zj3bana temperature

No albo stary juz jestes i czas na eme


odstaw orale to i apetyt wroci
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
przeciez ja nic nie biore

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na sfd nic sie nie ukryje


Zmieniony przez - czellista w dniu 6/23/2019 9:13:46 AM
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic

Następny temat

Masówka do oceny i kilka pytań

WHEY premium