SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Antos098
rescuediver
Antos098
Nie. To nie jest normalne.
To jest patofizjologia organizmu. Totalne wyjaławianie się


czyli ze co ze mam przestac cwiczyc ?


zacząć organizm odżywiać
wtedy pozbędzie się całego syfu czyt. tłuszcz i wszelakie bóle i dyskomfort związany z otyłością



ale ja nie mam zadnych dyskomfortow praktycznie od roku poznaje caly czas swoj organizm i robilem sobie po drodze proby mialem 3200 kal nic nie szlo zeszlem na 2800 troche poszlo ale po 2 miesiacachstanelo to zszedlem na 2500 nic nie ruszylo zrobilem przerwe weazlem na miesiacna zero potem dalem 2300 troche ruszylo ale stanelo wiec uciolem do 2100 i narazie idzie.Nir jem syfu nie robie czita zadnego treningi mam po 60 minut silowego + 30 rowerek stacjonarny magnetyczny z duza intensywnosci robie i tak 4 razy w tyg i nie czuje narazie zadnego dyskomfortu i sajdow

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie trzeba liczyć żadnych kalorii
by tłuszcz schodził
jednak wielu uwierzyła w tą propagandę i cały czas żyje kaloriami, cardio, treningami po 1,5h i innymi pierdołami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
endy2
Ja też jestem na redukcji od 4miesiecy i jak z początku siła szła do góry tak teraz ostatnimi czasu troszkę z slablem ale nie znacznie więc normalna kolej zeczy . Ćwicz dalej najwyżej możesz wskoczyć na 2 tyg lekkiego treningu i trochę kcal podbić jak czujesz się zmęczony


to widze jedziemy na tym samym wozku hehe u mnie narazie nie ma zadnych innych objawow poza tylka tym spadkiem sily ..... a Ty z jakiej wagi startowales na redukcje ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Antos098
nie trzeba liczyć żadnych kalorii
by tłuszcz schodził
jednak wielu uwierzyła w tą propagandę i cały czas żyje kaloriami, cardio, treningami po 1,5h i innymi pierdołami.


no bo taka tu na tym forum glosi opinia zeby wyliczyc swoje zapotrzebiwanie potem ucinac kalorie .... jesc zdrowe nieprzetwozone produkty cwiczyc silowo robic kardio i zejdzie wiec 99% ludzi sie tego trzyma a tylko nieliczni znaja tajniki jak zjechac .... oczywiscie nikt tego glosno nie powie co trzeba zrobic

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Ja trochę mniejszą masę miałem mam niż ty ja zaczynałem od 92kg i 96cm w pasie po tych 4miesiacach waga 75 kg pas 80 nie jest źle ale jeszcze trochę sadła zostało kcal 2400kcl w treningowy 2100 w nieteningowy trening 3xtyg zero cardio
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
rescuediver
Antos098
nie trzeba liczyć żadnych kalorii
by tłuszcz schodził
jednak wielu uwierzyła w tą propagandę i cały czas żyje kaloriami, cardio, treningami po 1,5h i innymi pierdołami.


no bo taka tu na tym forum glosi opinia zeby wyliczyc swoje zapotrzebiwanie potem ucinac kalorie .... jesc zdrowe nieprzetwozone produkty cwiczyc silowo robic kardio i zejdzie wiec 99% ludzi sie tego trzyma a tylko nieliczni znaja tajniki jak zjechac .... oczywiscie nikt tego glosno nie powie co trzeba zrobic


bo nie na forum znajdziesz tą wiedzę
a w książkach
mądrych książkach, które jednocześnie nie skupiają swojej uwagi na liczeniu jakichś kalorii czy inne bzdety
Tak człowiek nie funkcjonuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
endy2
Ja trochę mniejszą masę miałem mam niż ty ja zaczynałem od 92kg i 96cm w pasie po tych 4miesiacach waga 75 kg pas 80 nie jest źle ale jeszcze trochę sadła zostało kcal 2400kcl w treningowy 2100 w nieteningowy trening 3xtyg zero cardio


no to spoko ja do takiej odktorej Ty startowales chce zakonczyc redukcje i potem zobaczymy jak to bedzie wygladac hehe ja w NT trzymam troche nizej jak Ty ale nie jest zle idzie sie do tego przyzwyczaic ... nie wiem jak Ty ale ja mam 3 posilki dziennie

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
Antos098
rescuediver
Antos098
nie trzeba liczyć żadnych kalorii
by tłuszcz schodził
jednak wielu uwierzyła w tą propagandę i cały czas żyje kaloriami, cardio, treningami po 1,5h i innymi pierdołami.


no bo taka tu na tym forum glosi opinia zeby wyliczyc swoje zapotrzebiwanie potem ucinac kalorie .... jesc zdrowe nieprzetwozone produkty cwiczyc silowo robic kardio i zejdzie wiec 99% ludzi sie tego trzyma a tylko nieliczni znaja tajniki jak zjechac .... oczywiscie nikt tego glosno nie powie co trzeba zrobic


bo nie na forum znajdziesz tą wiedzę
a w książkach
mądrych książkach, które jednocześnie nie skupiają swojej uwagi na liczeniu jakichś kalorii czy inne bzdety
Tak człowiek nie funkcjonuje.


to moze podeslij jakis tytul co czlowiek troche innej wiedzy zdobedzie procz tej forumowej.... No ale zawsze jeszcze pamietam o opcji zeby wejsc pod Twoje skrzydelka... ale to chce zostawic jako ostateczna ostatecznosc jak juz sam nie bede mial pomyslu co zrobic...

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Ja różnie jadam zależy jak wstanę czy mnie głód się czy nie jak ssie to jem 3 większe a jak nie to 4.5
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie w tym rzecz
wszelakie pozycje o zdrowych jelitach, przerw od jedzenia i o mitach związanych z liczeniem kalorii
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic

Następny temat

Masówka do oceny i kilka pytań

WHEY premium