SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
szczerze Ci powiem nie mam pojecia co moglo byc powodem Twoich skurczow zazwyczaj to niedobory magnezu potasu i elektrolitow sa powodem. Conprawda ja typowych meczow nie gram ale generalnie 30 minut rower , 15 minut pracy z ketlem 12kg i sam trening praktycznie bez przerwy i jakos skurczow nie mialem wiec jestes wyjatkowym przypadkiem a jak ogolnie wtedy rozkladales tluszcze i bialko ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6260 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Każdy inaczej reaguje na tłuszcze jako źródło energii. Poza tym, często trzeba czasu i adaptacji.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Około 140-150 białka i 50g wegli, reszta z 4k kcal leciala tluszczami :D
Waże 95kg aktualnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
to niezle jak 350g tluszczy ale racja jak domer wspomnial ze trzeba adaptacji nie wiem jak to jest w przypadku masowania na tlyszczach bo gdzies ponoc czytalem ze na tlyszczach sie nie tyje ale jak to jest przy budowaniu masy miesniowej to sie tym nie interesowalem za to wiem ze przy redukcji sprawdza sie wysmienicie

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Długii, nie byłeś w ketozie. Przy takiej diecie jest wielce nieprawdopodobne byś w niej był. Wspomniane trudności z bieganiem, to efekt niedoboru ww, których się domagał organizm. Z drugiej strony w obu przypadkach nie ma większych różnic jeżeli chodzi o objawy – czy raczej efekty uboczne. W ketozie przy adaptacji bieganie to też mordęga, ale objawia się to głównie tym, że nie masz po prostu siły by biegać i nic poza tym, podczas gdy reszta organizmu zaczyna się uczyć korzystać z ciał ketonowych z lepszym bądź gorszym skutkiem. Szukałem swego czasu informacji na ten temat, ale nie znalazłem żadnych wiarygodnych opracowań naukowych. W niektórych artykułach pisano tylko, że organizm ma priorytety i stopniowo adaptuje się do ketonów, a mięśnie są jedne z mniej ważnych w kolejce do nauki posługiwania się z tego typu paliwem. Chodź mi nie wydaje się to do końca logiczne.

rescuediver
w przypadku masowania na tlyszczach bo gdzies ponoc czytalem ze na tlyszczach sie nie tyje


rescuediver, tak piszą i mówią, ale chętnie bym zobaczył naukowe potwierdzenie tego. Z autopsji mogę napisać, że od czasu gdy jestem na keto nic nie przytyłem, a miałem dni gdzie kaloryka poszybowała dużo ponad 3k (normalnie 1800-2200) i efektem następnego dnia zawsze była sraczka.
Pisałeś wcześniej o dobrym samopoczuciu. Właśnie coś takiego przeczytałem

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,32977,smieciowe-jedzenie-sprzyja-problemom-psychicznym.html

I te podsumowanie:

PAP
“To jedno z badań, które może wywrzeć potężny wpływ na sposoby leczenia wykorzystywane w medycynie behawioralnej. Najwyższy czas byśmy przyjrzeli się roli, jaką w utrzymaniu zdrowia psychicznego odgrywa dieta, bo niewykluczone, że to właśnie zdrowe wybory żywieniowe zapewniają dobre samopoczucie psychiczne” – komentuje dr Jim E. Banta,


To chyba świetnie pokazuje poziom współczesnej psychiatrii, o której coraz częściej pisze się jako o pseudo-dziedzinie w medycynie w kontekście skuteczności leczenia chorób psychicznych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Owszem nie byłem, jak pisałem próbowałem jednak przy mojej aktywnosci to baaardzo trudne by w nią wejść i prędzej bym sie zaj**au niz by mi sie udało :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Wydaje Ci się. To jest właśnie świetna dieta dla leni, którym nie chce się przygotowywać posiłków i ogólnie chcieliby ograniczyć jedzenie do minimum i zająć się w tym czasie czymś innym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Ale nie rozumiesz dokładnie o co mi chodzi, trenuje 2 razy dziennie, robie ponad 20 tys krokow dziennie. Nie ma szans, żeby wejscie w keto nie spwoodowalo u mnie zejscia z tej aktywnosci, po prostu albo czulbym sie fatalnie albo bym musial zrezygnowc z wiekszosci zajec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Możliwe, że masz rację. Przez pierwsze miesiące na pewno miałbyś spory regres.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
dlugii jak Ty masz dwa treningi dziennie to mizesz wpierdzielac co Ci sie zywnie podoba

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic

Następny temat

Masówka do oceny i kilka pytań

WHEY premium