SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9682 Napisanych postów 9224 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 307826
z tego co pamiętam to ogromna różnica na 100g, bo kiszona ma coś koło 15mg, a papryka żółta coś niecałe 200mg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4335 Napisanych postów 9286 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932816
A widzisz nie wiedziałem, jednak kiszona wygrywa pod kątem fermentacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9682 Napisanych postów 9224 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 307826
no ja też ją zajadam ze względu na wpływ na jelita, dzięki niej trawię beton i żelazo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3447 Napisanych postów 61167 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670673
Oczywiście. Jak najbardziej warto ją spożywać, urozmaicając dietę.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4335 Napisanych postów 9286 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932816
DJ_DoDo
no ja też ją zajadam ze względu na wpływ na jelita, dzięki niej trawię beton i żelazo

Ja gruz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 23225
hahaha czesc Panowie fajnie ze tu sie udzielacie mnie nie bylo jakis czas ze wzgledu na operacje wyciecia woreczka zolciowego wiec troche mi sie tu nazbieralo zaleglosci ale spokojnie postaram sie to nadrobic
oczywiscie ku zdziwieniu dieta nadal KETO mimo wyciecia woreczka , lekarze sie wkurzali jak widzieli ze po operacji popijam sobie smietane hahah widok bezcenny.
jak narazie trening na drugi plan wszystko musi sie pozrastac szwy musza usunac wiec tylko moze cos tam na kilogramowych pikusiach

a tymczasem dzis
pieczona piers z indyka z serem
awokado z oliwkami
troche mielonki z golonki

1

live for something or die for nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 23225
Hallkell
To jest ciekawa sprawa. W ketozie przestawiają się kubki smakowe (ogólnie zmysł smaku, który w zasadzie nierozerwalnie jest związanych jest węchem) i spożywanie żywności, która dotychczas mogła się niektórym wydawać obrzydliwa bądź w jakiejś abstrakcyjnej konfiguracji, teraz jest jak najbardziej w porządku i smaczna. :) U siebie zaobserwowałem sporo ciekawostek podczas adaptacji z tym związanych, ale w sumie najtrudniej było przezwyciężyć nawyki żywieniowe. No bo jak zjeść na przykład jajecznicę bez pieczywa? A teraz? Nie potrzebuje pieczywa absolutnie do niczego. Podobnie jak cukru.

wiesz co moim skromnym zdaniem to nie przestawienie sie kubkow smakowych tylko zwiekszenie podazy innego zrodla jedzenie . Zobacz przy diecie zbilansowanej niewiele tluszczy ludzie jedza ktore mozna wyciagnac z miesa czy ryby czy chociazby oliwe z oliwy lub innych oliw. Przy KETO natomiast zjadasz wiecej tych tluszczy wiec to jak dla mnie tylko roznica w zmianie jedzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
miło słyszeć, że wszystko dobrze, to teraz szybkiego powrotu do zdrowia i treningów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nooo przez kilka dni co sie lezalo w tym szpitalu to czlowiek tylko lezal i nic wiecej ale przynajmniej zrobilem sobie maly post i wytrzymalem 37 godzin bez jakiegokolwiek posilku
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic