SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu: Susta, Meta, X-tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
aptekarzUK brałeś antka i jakieś PH że się wypowiadasz ? bo ja twierdzę że większość ludzi opiera się na tym co pisze w necie a nie na tym jak jest na prawdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
tylko mega mocne ph i to w mega duzych dawkach wala po kichach, raczej jak wszystko w duzych dawkach :D

a przy zdrowym zywieniu przy duzych dawkach lajtowych ph nie musisz nawet jesc oslonek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
Brałem m drol i od pierwszej tabletki Agata brak apetytu nawet nie wytrzymalem 4 tyg mówią
Ze watrba nie unerwiona i nie czujesz ale ja czułem w kichach ze coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
czekam na dalszą relację ciekawe połączenie po zdjęciach widać spory progres kiedy nowe foty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
Nacjol255 psiales pochlebnie o tym x-trenie jest on porownywalny w jakims stopniu do winka? i jak tam cyklon przebiega? bo coś ucichło, jak bylo to sorry pozdro

Zmieniony przez - marian91xx w dniu 2011-07-11 15:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Cześć Nacjol, i jak tam cykl? Już zakończyłeś, czy coś przeszkodziło w dokończeniu? Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Podbijam jak tam efekt koncowy i podsumowanie dzialania x-tren.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
zerknalem na diete-mala uwaga - bialko jaja kurzego nie obrobione w takiej postaci jak jesz jest kapletnie nieprzyswajalne przez czlowieka,musi byc poddane obrobce termicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Witam. Sory, ze odpuscilem relacje, ale nie mialem ostatnio zupelnie czasu. Na xtrenie bylem tylko 3 tygodnie, potem przestalem cwiczyc ze wzgledu na nawal obowiazkow. Obecnie nie cwicze 3 albo 4 tygodnie. Spadkow masowych jako takich nie mam, silowe beda na pewno. Dzis lece na silke robic klate z bicem to napisze co i jak. Obecnie leci 500mg mixa co 2 tygodnie (albo co 3 tygodnie dam, zobaczymy). Dzis wbilem po tygodniu od wbicia 500mg mixa 2000jm hcg. Poleca 3 stzaly e3d. Diety poki co nie ma od 3-4 tygodni. Zobaczymy jak bedzie szlo bez diety. Zdziwilo mnie troche, ze akurat zaraz po odstawieniu mety i xtrena przestalem cwiczyc i masowo nie spadlem duzo. Za tydzien-dwa planuje podjesc przez 4-5 tygodni mete 20mg ed.

Wlasnie sie mierzylem i lapa np nic nie spadla, 47cm caly czas jest, super. Myslalem, ze spadlo z 1-2cm a tu nic. W klacie i barach moze troche zmalalem. Klata 125-126, bylo 128-130. Pas 89cm, a jem niezbyt zdrowo ostatnio. Tak, ze jest dobrze. Postaram sie zrobic jakies zdjecia i wrzucic.

Future, z tymi jajkami jestes pewny? Kiedys pisali, ze wchlania sie 25%, potem ze nie ma znaczenia czy surowe czy gotowane, wiec juz sam nie wiem.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-01 10:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
kiepsko kiepsko no chyba ze sie zrehabilitujesz

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold - jak długo można ciagnąć cykl?

Następny temat

Problem z gino

WHEY premium