SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu: Susta, Meta, X-tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dalem maila w podpisie jakby ktos mial jakies pytania na priva co do cyklu. Jutro po treningu skrobne co nieco. Mam 57 kapsow mdrola, pierwsze 3 dni lece po 1 kapsie, reszta do konca po 2 kapsy (lacznie 30 dni wyjdzie---> 3x1 plus 27x2). Jutro 1 kaps po sniadaniu. Jak bede bral 2 kapsy to 1 rano i 1 przed treningiem (chyba, ze trening mi wypadnie w poludnie np. to wtedy drugi kaps wieczorem). Na watrobe: 3x2 kapsy esselivu i 2x1 tabs heparegenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238
good luck :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Co do mdrolu to lipa jest, bo zostawilem go u rodzicow i mama albo go gdzies polozyla i nie pamieta gdzie albo co gorsza nawet wyrzucila. Jak sie dzis nie znajdzie musze wybrac cos innego, mianowicie mete lub antka. Antka mam dostep tylko do balkana i alchemii. Balkan rozne opinie, wiec mam obawy co do niego, o alchemii nawet nie mysle. Poza tym na antka musze czekac z 2 dni, wiec cykl bym zaczal dopiero od przyszlego poniedzialku. Mete mam od reki.
Co radzicie?

Co do wczorajszego treningu to leciala klata z tricem i zmniejszanie ciezaru. Przerwy kolo minuty.

KLATA:

I cwiczenie: skos glowa w dol
1. 135kg- 6 powtorzen (lekko poszlo)
2. 120kg- 8 powtorzen
3. 120kg- 8 powtorzen
4. 110kg- 10 powtorzen (tu juz ciezej, bo przerwy krotkie)

II cwiczenie: rozpietki na skosie gornym (kat 40%)
1. 28kg- 8 powtorzen
2. 25kg- 10 powtorzen
3. 25kg- 10 powtorzen

III cwiczenie: skosna glowa w gore hantlami (kat 40%)
1. 41kg- 6 powtorzen
2. 35kg- 8 powtorzen
3. 35kg- 8 powtorzen
4. 30kg- 10 powtorzen

Sila w tym cwiczeniu nie zachwyca, jednak bylem juz lekko zmeczony plus krotkie serie. Kiedys 41kg to na bary bralem 6-8 razy.

IV cwiczenie: sciaganie linek wyciagu (brama)
3 serie po 10 powtorzen


TRIC:

I cwiczenie: francuskie lamana lezac
1. 50kg- 6 powtorzen
2. 45kg- 8 powtorzen
3. 45kg- 8 powtorzen
4. 40kg- 10 powtorzen

II cwiczenie: sznurek na wyciagu gornym
3 serie po 10 powtorzen


Po wczorajszym treningu strasznie spompowalo mi tricepsy, klaty tak dobrze nie czulem, chociaz tez napuchla. Zaczal mi tez dokuczac bol w stawach lokciowych (odstawilem glukozamine jakies tydzien temu, znowu musze zaczac ja brac). Trzeci strzal susty wlasnie zaraz leci.

Dajcie znac co brac: mete czy antka jak sie nie znajdzie ten mdrol. Myslalem tez o npp, ale z xtrenem pewnie podobnie jak z trenem moze wywolac gino prgoesteronowe.

Diete trzymam, z tym ze mam problem z nocnym podjadaniem. Czasem wstane i opjerdole jakas kromke chleba z szynka czy czyms innym. Staram sie nie, ale glod nie wybiera i dopada w nocy jak ide sie odlac.

Dzis trening plecow i moze bicow (zobaczymy, jak po plecach mocno napuchna to nie bede robil, co najwyzej 1 cwiczenie 3 serie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
bierz mete w dobrej dawce.

co do ciezarow.one sa tylko narzedziem do osiagniecia celu.Body kiedys pisal ze tym lepszy kulturysta im mniejszym ciezarem potrafi przetrenowac odpowiednio miesnie

ja tez z racji kontuzji musialem zredukowac ciezary ok 50% a efekty mam podobne tylko charakter treningu sie zmienil z wyciskania ciezaru na trenowanie miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wlasnie przynioslem mete balkan i wzialem 1 tabsa. Antka bym musial zaczac za tydzien okolo, bo mialbym go dopiero za 2 dni. Dzis jeszcze 1 tabs mety poleci, od jutra 3x1 bedzie szlo przez 5 albo 6 tygodni, jeszcze zobaczymy. Od 3 tygodnia xtren dolaczam, to na pewno. Dzis trening plecow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
jak ma ta meta dzialac jak 2 kapsy m-drola to bym dal spokojnie 40 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie bedzie za duzo 40mg? Moze dac 35mg---> 10mg rano, 15mg w poludnie i 10mg na noc. Moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
najrozsadniej bedzie zaczac od mniejszej dawki i w razie potrzeby dokladac.jedz tak jak zaczalem poznij najwyzej podbijaj co tydz o 5 mg a wraz z dolozeniem x trena mozesz dawke obciac zeby lagodnie przejsc z jednego srodka na drugi. ja bym tak zrobil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
nacjol smialo 40 lec

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 591
badz dzielny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold - jak długo można ciagnąć cykl?

Następny temat

Problem z gino

Wiecej