SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja wielkiego bolesława

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
witam więc postanowiłem założyć dziennik mojej dziennik mojej wielkiej redukcji . obecnie waże 111 kg chce zejść do 87 wieczorem wkleje opis diety i ćwiczeń
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Żeby odsłonić mięśnie musisz mieć body fat mniejszy niż 11% - ja mam ok. 12 i ciężko cokolwiek dostrzec, tylko jak pozuję to widać. Normalnie to przebłyski są tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
moje bmi to 33.1 czyli jest kiepsko
postanowiłem wziąć się za siebie .
Trening na siłowni odpada gdyż nie znajdę czasu na to
zostaje mi basen 3 razy w tygodniu (czasami nawet 4 podczas trwania kursu)
codziennie rano spróbuje tabaty na czczo bieganie po południu 3 razy w tygodniu na brzuch na którym jest za dużo fatu będę robił ćwiczenia abs
co do diety chce ograniczyć się do 800 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
żartujesz sobie, prawda?

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
z suplementacji zostaje coś bardzo lekkiego tj.tse jeszcze do treningu raz w tygodniu spróbuje starej szkoły boksowania kiedyś podczas treningu spadało mi około 2 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
codziennie rano spróbuje tabaty na czczo

Tabata na czczo? Chcesz zejść? Zresztą w Twoim przypadku odpuściłbym tabatę, nie dasz rady wykonać jej z należytą intensywnością. Musisz nabrać kondycji i wytrzymałości.


bieganie po południu 3 razy w tygodniu

Ok


na brzuch na którym jest za dużo fatu będę robił ćwiczenia abs


Tłuszczu na brzuchu nie spalisz ćwicząc mięśnie brzucha. Tłuszcz musisz wypalać całościowo dietą i treningiem.



co do diety chce ograniczyć się do 800 kcal


Co tak dużo?
Zmniejsz do 500

Ty naprawdę chcesz wylądować w szpitalu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
naida chce udowodnić że domowymi sposobami idzie zrzucić zbędny fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
oglądałem program o takim kolesiu który zrzucił 120 kg przez diete 800 kcal i nic mu nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Telewizja...

Co jeszcze ciekawego oglądałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
Bolo1989, ale 'domowymi sposobami' wcale nie oznacza, że masz się głodzić!
Wróć tu: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
I pamiętaj, to sportowe forum dyskusyjne a nie głodowe forum wzajemnej destrukcji;)

Zmieniony przez - naida w dniu 2010-09-01 21:21:17

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Spojrzałem na Twoje dane i jednak bieganie nie jest dobrym pomysłem. Póki waga nie spadnie dostatecznie, tj poniżej 100 kg i stawy nie będą juz tak obciążone stosuj szybki marsz/marszobieg. Na początek zupełnie wystarczy, zresztą łatwiej wtedy będzie Ci utrzymać tętno na odpowiednim poziomie.


Zalecam, zresztą nie tylko ja, trening siłowy jako ważny składnik Twojej redukcji. Mięśnie potrzebują energii. Gdy rozwiniesz je bardziej, będą zużywać jej więcej czerpiąc ją z Twojego tłuszczu.
Poza tym poprawia Twoja sylwetkę i samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
a pływanie zamiast siłowni to zły pomysł dużo pływam podczas godziny na basenie pływam około 2 km więc to chyba niezły wynik a na siłownie możliwe że czas znajdę po kursie a narazie musi mi wystarczyć basen i marszobiegi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT 4tydzień wieje nudą

Następny temat

Ułożenie treningu oraz diety

WHEY premium