SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Witam. Mam pytanie w ile tygodni pozbędę się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pytam ponieważ nie wiem ile czasu na to potrzeba i żebym się nie załamywał po 2 tygodniach bo efektów nie ma. Tłuszcz nagromadził mi się tylko na korpusie, ręce i nogi mam chude (nawet bardzo chude) a na korpusie tłuszczu co niemiara.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 83
Wzrost : 180
Aktywność w ciągu dnia : b. mała
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Codziennie brzuszki/spinki ( rano i wieczorem 4 serie po 30 powtórzeń + a6w po obiedzie + zaczynam powoli robić bicepsa,przed ramie,plecy i klate, mam zamiar chodzić od października na siłke+walka z cieniem jakieś od 10 do 20 minut)
Odżywianie : Wcześniej nie patrzyłem na to co jem i ile jem
Cel : redukcja tłuszczu
Ograniczenia żywieniowe : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : brak
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie
Stosowane wcześniej diety : brak

Jem 3 posiłki

śniadanie:
-2 suche kromki chleba
-kawa/herbata/gorący kubek

Obiad:
-50 g białego ryżu
-1 pomidor
-1,2 ogórki kiszone (zależy od wielkości)
-pierś z kurczaka (nie wiem ile gramów tego będzie bo nie mam wagi kuchennej ale trak 1/4 piersi)
-co 2 dzień jajko do tego
-1 stołowa łyżka oleju lnianego
-trochę soli i pieprzu

Kolacja:
-2 kromki chleba z plasterkiem szynki

Narazie nie mogę biegać bo jak biegałem od początku sierpnia to sobie coś ze stawami kolanowymi zrobiłem i ledwo co po schodach wchodziłem, narazie biorę artresan i jest lepiej po 12 dniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poczytaj rónież o diecie jem nie jem może cię zaciekawi

https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_by_Biniu__oficialny_watek_Q&A-t761429.html
https://www.sfd.pl/Dieta_JEM/NIE_JEM__testował_Mawashi,_opracował_Biniu-t657352.html

Nikt Ci nie powie ile ma trwać to zalezy od Ciebie jakie efekty będą Cię zadawalać, moe to być 2 miesiące jeśli zdążysz osiągnąć swój cel a może i to być 4 miesiące.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Głodzisz się, zmień te nawyki i pujdzie już lepiej, efekty zależą od diety i teningu, nie da się napisać za miesiąc będziesz mial kaloryfer, popatrz jak chłopaki sieodżywiają,
https://www.sfd.pl/Test_sponsorowany:Rywalizacja_Grrubas_vs._Mr_s__Redukcja_Activlab_Machine_Man_Burner-t769563.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Tylko że oni też suple biorą na które nie mam hajsu na razie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie chodzi o suple, chodzi o odżywianie, do supli nikt Cię nie namawia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Nie chce mi się tego całego czytać (34 stron to troche dużo). Chodzi mi o to ile czasu potrzeba na pozbycie się tłuszczu i jakie ćwiczenia dodać. O dziwo nie głoduje zbytnio zdążyłem się trochę przyzwyczaić (byłem 3 dni w szpitalu niedawno i tam było gorzej) ale możecie dodać coś do tych posiłków (śniadanie,kolacja)
btw. czy zielona herbata pomaga na spalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
mamy czytać za Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Czytałem troche ale to co oni tam robią i trenują to dla mnie za dużo ponieważ
-mam problemy ze stawami (nie moge biegać)
-biorą różne odżywki
-nie miał bym kiedy zbytnio tych potraw przyrządzać, za niedługo szkoła czyli od 8-do 15/16 nie bd jadł chyba udka w szkole lub jakiś sałatek..

Chodzi mi o coś bardziej prostego jak np. kanapki z czymś , i czytaj uważniej o co pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
czytać calego nie musisz, chodziło mi tylko abyś zwróciła uwagę na ich sposób odżywiania. Zielona herbata pomocna. Posiłęk 1 nic wartościowego w nim, drugi ok, 1/4 piersi to raczej nie dużo, Kolacja tak jak pierwszy, przeczytaj chociaż 10 wskazówek żywieniowych, aby zobaczyć jak komponować posiłki a obliczeniami się zajmiesz później. ez aktywności aerobowej trudno będzie zrzucić tkankę tłuszczową, to musi długo trwać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Z tym wyliczaniem nie chce mi się zbytnio bawić (i tak nie mam wagi kuchennej żeby obliczać co ile waży).
Jakieś propozycje do śniadania i kolacji (+ 2 śniadanie do szkoły później)?
Jak możesz anubis84 to daj linka do tych 10 wskazówek bo nie umie znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Potrawy możesz przygotowywać na 2-3 dni, ja sam tak robię, np gotujesz pierś i potem kroisz na plasterki i dajesz do tego ciemne pieczywo, i jakieś warzywo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
skoro nie umiesz"znaleść" to Twój problem-czytaj uważnie
co ludzie piszą i nie pouczaj starszych.
A kanapki najlepiej ze smalcem.

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2011-08-17 21:40:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieżnia - wybór cuda do 2 - 2,2 tyś

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium