SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Przed rozpoczęciem swojej diety na masę ( 2 tygodnie temu ) odżywiałem się bardzo nie zdrowo czego teraz efekty znakomicie widać! Piłem znacznie za dużo coli i jadłem sporo innych syfów. Niestety po tym wszystkim urósł mi brzuch mimo,że jestem jak zobaczycie na zdjęciu ekto! Moje posiłki były kilka razy większe niż przed dietą co znowu poszło mi w tkankę tłuszczową na brzuchu, więc zbilansowałem dietę tak żeby było zdecydowanie mniej węglowodanów a co za tym idzie mniej kalorii. Martwi mnie jednak ten mój brzuch;/ Dawno już nie biegałem na bieżni, ponieważ czytałem,że ekto nie powinni się przemęczać,ale widzę,że chyba będzie to jak najbardziej konieczne! Myślę również o A6W,ale nie wiem czy przy moim problemie to ćwiczenie ma obecnie jakiś sens? W ogóle spanikowałem i chciałem zmienić dietę na redukcję,ale dowiedziałem się,że to nie będzie konieczne! Zastanawiałem się też nad jakimś HMB jako spalacz tej tkanki tłuszczowej! Co myślicie o moim problemie? ( mam wrodzoną wadę klatki piersiowej,która jest trochę zapadnięta co potęguje efekt brzucha )

Fotka;

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=349fif7&s=4




Zmieniony przez - DarkSitter w dniu 2008-12-04 20:11:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Co oznacza ujemny bilans kaloryczny? Obecnie w mojej diecie mam około 2,5-3 tys kcal na dzień! ... da się w ogóle coś ze mnie jeszcze zrobić czy jestem skazany na straty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Musisz obliczyc swoje dzienne zapotrzebowanie i od tego odjac jakas liczbe kaalorii, zeby organizm zpalal wiecej energi niz potrzebuje.

A poki masz checi to oczywiscie, mozesz cos ze soba zrobic :)

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Zapotrzebowanie to około 3,5 tys kalorii! Ograniczyć do 2-2,5 tys kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Mysle ze lepiej stopniowo po mniejszych ilosciach kalorii, a nie od razu tak drastycznie o 1500 kcal w dol.

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
ok;) a ile czasu na aerobach spędzić podczas treningu?

Zmieniony przez - DarkSitter w dniu 2008-12-04 23:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli w dni w które robisz same aeroby co najmniej 30min

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Muszę chyba te aeroby zamienić na coś innego, ponieważ nie chcę stracić tej masy, którą nabrałem przez 5 miesięcy treningu i znowu zaczynać wszystko od samego początku;/ Myślałem o spinningu, ale on chyba działa tak samo negatywnie na masę jak aeroby;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jaka waga,wzrost obwody??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
kolego jakiej masy? tu nie ma mięśni tylko sam tłuszcz! zredukuj to lepiej i dopiero później pomyśl o robieniu masy - czystej rzecz jasna. aeroby, ogranicz węgle i bilans na minusie - to na początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak czy idnyk?

Następny temat

Dieta

WHEY premium