SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po wzlotach i upadkach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
deja vu
A ja tu zdjęcie sylwetki poproszę, bo mam 167cm ważę podobnie i wcale niekoniecznie czuję się otłuszczona, by redukować (no są takie dni ) i 1400 kcal to strasznie mało. Mnie się jakość ciała poprawiła przy dołożeniu do michy, przy cięciu wszystko stało w miejscu. Ilość posiłków nie ma znaczenia, przy niskiej kaloryczności to nawet lepiej jeść mniej, zaraz linka o tym poszukam


Jest i zdjęcie sylwetki. Czekam na krytykę.
Nogi- wewnętrzna strona ud do redukcji, rekompozycji.
Generalnie koniecznie muszę coś z nią zrobić, bo przecieram spodnie i w lato w spódnicach źle mi chodzić, bo robi mi się uczulenie od pocierania nogą o nogę. Poza tym ramiona są kiepskie i brzuch osadzony na dole, może nie jest jakiś wielki, ale przeszkadza i wystaje spoza spodni.

Na razie postaram się zmienić miskę i dołożyć kalorii w dni treningowe. No i WPC dziś pierwszy raz piłam (Ikolega użyczył) i smaczniejsze od Soy Protein Isolate.

A jak ten plan treningowy wygląda?








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Moim zdaniem mocno przesadzasz z tym narzekaniem na sylwetkę. Wyjściowo jest ok i na serio nie ma tragedii. Jedno mnie martwi - że masz na obu fotkach jeden bark wyżej od drugiego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A trening jest ok - doradcom na potreningu.pl można zaufać spokojnie. Kwestia tej kaloryczności zostaje - nie da się tak kształtować sylwetki.

tak czy inaczej zalecałbym Ci wizytę u jakiegoś dobrego fizjoterapeuty - bo tu na pierwszy rzut oka jest jakiś problem. A warto to zrobić bo unikniesz tym samym różnych problemów i będziesz wiedziała na co zwracać uwagę i ewentualnie jakie ćwiczenia włączyć a jakie wykluczyć z treningu.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-08-05 07:59:29

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Dzięki nightingal. Mimo wszystko jest nad czym pracować i potrzeba dużo czasu na to, żeby troche jednak tych mięśni było widać. Co do barków hmm w sumie jakeś pół roku temu byłam u ortopedy i mówił, że postawa jest ok, ale sama teraz widze, że nie wygląda to najlepiej Zgloszę się może jescze raz, ponarzekam na kręgosłup i może na strzelający bark, to od razu bardziej przyłoży się do wizyty. Bo jak pójdę i powiem, że wydaje mi się, że coś jest nie tak to wizyta potrwa 5 minut i powie, że wszystk ok. A niby chodzę to prywatnej kliniki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
beatrice
Generalnie koniecznie muszę coś z nią zrobić, bo przecieram spodnie i w lato w spódnicach źle mi chodzić, bo robi mi się uczulenie od pocierania nogą o nogę.


u mnie ten problem prawie całkowicie zniknął dzięki treningom, a nogi nadal mam "konkretne" to chyba kwestia zmiany w składzie ciała

a poza tym nie narzekaj Kochana, masz ładną sylwetkę, działaj z forum dzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wiesz bo to może być problem choćby z miednicą na przykład, jakieś przykurcze potrafią nam całą sylwetkę skręcić.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Wczorajszy zrzut diety. Bardzo dużo jedzenia, bardzo ciężko było to ogarnać, ale proszę o jakieś porady.
W sumie chyba powinnam zacząć od tego ile potrzebuje tych kalorii, ile btw i potem zastosować jakąś strategie. Ciężko mi zjadać takie ilości ehh. Kalkulatorami zajmę się w ten weekend.
Jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o odpowiednie żywienie podczas treningów, ale wiem, że na forum uda mi się to ogarnąć:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Białeczko było zaraz po treningu. Potem za godzinę kolacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
nightingal
Wiesz bo to może być problem choćby z miednicą na przykład, jakieś przykurcze potrafią nam całą sylwetkę skręcić.


Racja. Umówię się na wizytę, może lekarz powie coś mądrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja bym się trzymał białka w okolicy tych 120 g, tłuszcze 65-70 g i reszta węglowodany.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na pierwszy raz

Następny temat

DT -redukcja do oceny - Magdalena

WHEY premium