SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i rekompozycja bardzo początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
To kontynuuję tutaj, skoro zaczęłam.

Kartacze były wyborne :) Po spędzeniu 2 godzin w zimnej wodzie (Hańcza nieco głębiej, a tam zwykle siedzę, woda ma 6- 4 stopnie, zimno jak cholera), z przyjemnością się na nie rzuciłam :) Pogoda mi dopisała, po wyjściu z wody można było się wygrzać na słoneczku na szczęście.


Dziś na siłce w planie (właśnie wrzucam słuchawki do plecaka i wychodzę, w taką pogodę bez Offspringa nie da rady) między innymi przysiady, przysiady bułgarskie, zakroki, hip thrusty i jakaś tabata na brzuch, dorzucę planki bo lubię planki. Góra po 5h wczorajszego wiosłowania nieczynna do odwołania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Czyli nurkowanie obstawiam. Fajna sprawa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Trafiłeś :)
Uczę nurkowania od paru ładnych lat, od niedawna szkolę też instruktorów. No i jakby nie patrzeć jak już prowadzę wykłady o sprawności fizycznej i jej znaczeniu w nurkowaniu, to wypadałoby świecić przykładem... chociaż wieloryby jakoś sobie radzą.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No w sumie sprawność się wszędzie przydaje. Warto coś tam robić żeby ją jak najdłużej utrzymywać lub poprawiać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Znowu ja.
Na szczęście systematyka w ciągnięciu diety i treningach wychodzi mi zdecydowanie lepij niż w pisaniu dziennika. To wciąż "gorący" okres w pracy, a ja dodatkowo organizuję sporo turystyki, dlatego na komputer zerkam już z lekkim obrzydzeniem, wodę toleruję wyłącznie pod prysznicem i wyczekuję zimy z pewnym utęsknieniem.
Wczoraj 5 godzin chodzenia po lesie za grzybami a w misce:
2 jajka zapieczne w połówkach awokado, z posypką z orzechów włoskich i stertą pomidorów z cebulką.
"Makaron" z surowej cukinii z sosem ze znalezionych grzybów (łyżka masła, łyżka śmietany 12%, trochę czerwonego wina) i pieczony pstrąg.
Jogurt bałkański z czosnkiem, ogórkiem i ziołami i świeże warzywa (marchewka, papryka, pomidory), z oliwkami i migdałami i kawałek grillowanej piersi kurczaka na zimno do tego.
Dziś na start wrapy z wysokobiałkowych tortilli (2) z boczkiem (3 cieniutkie plastry) i jajkami (2) ze stertą zieleniny (sałata, kiełki, ogorki, cebula) i zaraz śmigam na siłkę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Najważniejsze , że udaje się znaleźć czas na treningi micha prezentuje się bardzo smacznie - zazdroszczę możliwości wybrania się do lasu na grzyby !

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Tak, pokładałam sobie priorytety i postawiłam treningi na tyle wysoko, że ciężko mi znaleźć wymówkę, żeby nie iść ;)

Myślicie, że jest sens zastępować dzień cardio (czyli w moim przypadku jogging w parku) zajęciami typu Tabata w klubie fitness? Szukam rozwiązania na brzydką pogodę. Oczywiście, mogłabym spędzić ten czas na bieżni, ale czuję się na tym jak chomik w młynku, a do drugie jak się na to zdecydowałam raz (bo lało i burza), to dzięki telewizorom umieszczonym w strefie cardio obejrzałam cały odcinek "Dlaczego ja?" i wolałabym tego nie powtarzać.
Po siłowni wciągnęłam koktajl z odżywki białkowej, cynamonu, jabłka i jogurtu. Do miski trafiło mi też spaghetti bolognese domowej roboty z makaronem, miska zielonych sałat z sosem vinegret, a przed chwilą zjadłam miskę półtłustego twarogu z szczypiorkiem, cebulką, rzodkiewkami i garść migdałów.

Uwielbiam zbirać grzyby! Co prawda z tych 5 h ze 2 szukałam potem auta, ale było warto dla tych borowików :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3689
Kurcze, ale fajnie piszesz :) W sensie czytanie Twoich postów jest serio przyjemne, nie jest to takie... bezpłciowe :D Powodzenia życzę i będę zaglądać ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Myślę, że najlepiej wybrać formę kardio, która będzie sprawiała największą przyjemność jeśli podobają Ci się zajęcia grupowe tabata to czemu nie ?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Dziękuję :)

No właśnie nie wiem, czy mi się podobają, bo nigdy na takich nie byłam, ale... idę w poniedziałek na 10 rano i podejrzewam, że będą miały znaczącą przewagę nad truchtaniem do "Dlaczego ja?", jakkolwiek egzystencjalnie trafne nie byłoby to pytanie w takim właśnie kontekście.
Dziś z rana jogging po parku (korzystam z pogody), w misce imponująca ilość zielonych ogórków, sałaty, pomidorków koktajlowych, kalapery, marchewek, rzodkiewek, czerwonej papryki. i pełnozierniste tortille.
Poza tym makrela na śniadanie, grillowana pierś z kurczaka we wrapsach na obiad, na kolacje czeka na mnie micha twarogu ze szczypiorkiem i rzodkiewkami oraz migdały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koślawiec po wypadku wkracza do akcji :)

Następny temat

Problem z mięśniem dwugłowym

WHEY premium