SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i rekompozycja bardzo początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
O! Dzięki za radę. Tak zrobię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Im dłużej bez przerwy się stosuje przedtreningówki tym trzeba sięgać po mocniejsze, bo coraz słabiej organizm na nie reaguje. Przerwy bardzo wskazane.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
To stosunkowo długo jesteś na 1500kcal, fajnie ze tak ładnie waga i obwody lecą ale to naprawdę niska kaloryczność i nie warto zbyt długo być w tak dużym deficycie. Podbij do tych 1700kcal - możesz białko dobić do 110-120g i dorzucić resztę z węgli.

Osobiście jestem zwolenniczką wliczania wszystkich warzyw, szczególnie na redukcji, ale jeśli ich do tej pory nie wliczałaś a tak ładnie leci waga to nic nie zmieniaj i dalej nie licz.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Melduję się w poniedziałek, już po treningu i trzech posiłkach.
Podbiłam kaloryczność do 1700, wliczam tylko te nieco bardziej kaloryczne warzywa, sałacie i szpinakowi dałam spokój :) Przez ostatni tydzień moja waga spadła ponad kilogram, trochę za dużo. Podniosłam białko do 120, dodałam węgle w nadziei, że to mi podniesie poziom energii. Dam temu 2, może 3 tygodnie na 1700, zobaczymy co się stanie. W końcu to nie wyścigi.
Ograniczyłam przedtreningówkę do 4 treningów w tygodniu. Po 6 tygodniach stosowania zrobię przerwę jak radzicie.

Mam pracę, którą wymaga dużo podróży i wyjazdów (na których nie ma szans na siłownię czy regularne treningi), więc czasami te przerwy będą wypadały nieregularnie i spontanicznie.

Czy Was też wkurzają ludzie, którzy robią burdel wokół siebie na siłowni? Porozrzucane hantle, kettle, sztangi, ciężarki, maty i zajęta przestrzeń, na której zmieściłby się tir, a w centrum tego bałaganu jeden gwiazdor, który zapomniał zabrać służbę do sprzątania - siedzi na boksie i scrolluje fejsa. Zabiłabym.







Zmieniony przez - RakTalay w dniu 2019-08-05 17:50:04

Zmieniony przez - RakTalay w dniu 2019-08-05 17:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
RakTalay


Czy Was też wkurzają ludzie, którzy robią burdel wokół siebie na siłowni? Porozrzucane hantle, kettle, sztangi, ciężarki, maty i zajęta przestrzeń, na której zmieściłby się tir, a w centrum tego bałaganu jeden gwiazdor, który zapomniał zabrać służbę do sprzątania - siedzi na boksie i scrolluje fejsa. Zabiłabym.




Możemy przybić piątkę. Ja jak się wkurzę to potrafię zdrowo opyerdolić takiego delikwenta nie przebierając w słowach. Też bym niektórych chętnie zamordował.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Zobacz co się będzie działo - możliwe, ze będą dalsze spadki i będzie mozna jeszcze dołożyć kalorii.

Takie sytuacje na siłowni to standard. Tez mnie to wkurza ale jedyne co można zrobić to dawać dobry przykład sprzątając po sobie. Chociaż na mojej siłce trenerzy mieli tak dość , ze pojawiły się plakaty, że za robienie burdelu będą zawieszać członkostwo i widziałam , ze sprawdzają na kamerach jak ktoś zostawi ciężary porozrzucane

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517
Cześć! Melduję się po dłuższej przerwie. Złożył się na nią i dłuższy, bo tygodniowy służbowy wyjazd i testwanie jak tam nowe założenia się sprawdzą.
Na wyjeździe miałam jedzenie niejako narzucone (bo stołówka), a że to Suwalszczyzna to żyłam kartaczami i bimbrem, czasem domowymi pączkami (jeszcze ciepłymi), uzupełniając cenne kwasy omega 3 sardynkami w pomidorach w puszczce (tylko to znalazłam w sklepie obok) i czasem okoniami z patelni od gospodarza obok. Po tygodniu takich ekscesów waga nawet nie drgnęła, co przyjęłam z radością, jaką dzieci zwykle okazują w okolicach gwiazdki. Nawet wesele tuż po zakończeniu wyjazdu nie spowodowało żadnych zmian.

Poza tym - trzymam 1800 kcal (nie wliczam warzyw) i chudnę. 0,5kg tygodniowo spada mi bez żadnego wysiłku. Wczoraj spędziłam dzień na kajaku, więc zaraz zbieram się na siłownię i zamierzam robić tylko dół :P


Mogę sobie założyć dziennik treningowy tutaj - jako inny temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Prawdziwego kartacza to bym zjadł.Na Podlasiu tylko nędzne podróbki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Też bym kontynuował tutaj. ale też nie ma przeciwwskazań do założenia nowego dziennika jeśli czujesz taką potrzebę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koślawiec po wypadku wkracza do akcji :)

Następny temat

Problem z mięśniem dwugłowym

WHEY premium