SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja eevcii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Witam,
Nie miałam dostępu do internetu od wczoraj... ale już jestem.

Dziękuję Martucca za zwrócenie uwagi na problem. Kilka razy zdarzyło mi się że mi coś w kolanie przeskoczyło jak chciałam wstać z klęczenia, nie byłam w stanie nogi wyprostować bo bolało strasznie, jednak uznałam że "już taka jestem". jaki człowiek głupi Nie mam pojęcia skąd się biorą te przykurcze, postaram się poczytać w internecie i pomyślę nad tym fizjoterapeutą.

ines- dzięki za info (napewno zapamiętam) i za trzymanie kciuków

***************************************
Dzień 12

Mam mocne zakwasy na klatce, plecach i rękach , na tyłku i udach lekkie.

Dziś dzień beztreningowy- później zrobię tylko ćwiczenia dla połamańców

Dzień raczej nieudany- zawaliłam dietę.
Wstałam o 7.30 a pierwszy posiłek zjadłam po 5 godzinach... w dodatku brak w nim węgli. Drugi posiłek też po długiej przerwie no i później trudno wyrobić z węglami i w ogóle pochłonąć takie ilości jedzenia co 2h...
Rano pusto w lodówce, w ogóle strasznie dziś byłam zabiegana i wyszło jak wyszło. Jak coś wyskakuje to ciężko z tą dietą...

Dzisiejsza rozpiska:











Oprócz tego co na górze były warzywa na patelnię- w sumie 450g- czyli 10g białka, 45g węgli i 7g tłuszczu- info z opakowania


Aha, Martucca- co do tej piłki- musi być?
Ostatnio myślalam o zakupie bo w Lidlu były ale trochę mnie zniechęca fakt że u mnie mało miejsca by trzymać takie rzeczy.
Tak jak pisałam- mam w planie zakup sztangi i hantli z dużym obciążeniem- kupię jak tylko będzie trzeba.
Chyba że ten trening z piłką miałby być w dni teraz wolne, tak dodatkowo?

Tak w ogóle trudno mi teraz sobie wyobrazić że ten trening "niedługo zrobi się zbyt latwy" patrzac na to co się ze mną ostatnio działo po ćwiczeniach z 1kg

Zmieniony przez - eevciaa w dniu 2012-01-13 21:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Dzień 13

Kiepsko dziś spałam i w ogóle jestem w podłym nastroju
Problemy w życiu osobistym... Mam nadzieję że to szybko minie bo nie chciałabym by stres źle wpływał na efekty mej pracy.

Jestem jednak z siebie zadowolona bo zjadłam mimo wszystko śniadanie a jeszcze niedawno jak było mi źle to olewałam śniadanie...

Dieta na dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Niunia, a co Ty tak tego kuraka szamasz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Ruda_29
Niunia, a co Ty tak tego kuraka szamasz?


A co mam szamać?
Najbardziej lubię z mięs kuraka...
Postaram się wprowadzić chude czerwone mięsko.

Rybę wczoraj robiłam i mi nie smakowała
Trudno się nauczyć do innej ryby niż pieczonej, z panierką.
Może to wina ryby albo sposobu przyrządzania...

Myślę nad tym indykiem ale trochę drogo wychodzi

A wątróbka jest okej? Bo nawet lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Pisałam Ci kochana co o kurczaku sądzimy(kumam że masz zapas, ale jak sie skończy to konic z kurczakiem, to syf, indyk nie jest tak dużo droższy
Wątróbka ok, ale też nei codziennie.

Co do tej piłki to warto
Ja mieszkam w kawalerce, miejsca jest mało, i piłkę wieszamy z oku szafy, luby przymocował tasiemkę taką i w nią się wkłąda piłkę, nie wygląda to wspamiale ale jak wisi to miejsca na ziemi nie zajmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Zamiast kuraka Indyk!! przecież na samym początku ci Rally pisała, zamień go koniecznie, bo syfu hormonalnego sobie dodajesz

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
aa dubel i w ogóle witam eevcia, ładnie i konkretnie zaczęłaś, powodzenia

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musi być piłki. Po prostu (sama się niedługo przekonasz) bardzo szybko te mini-obciażenienia przestaną być efektywne i de facto, nawet nie będziesz ich czuć w ręce Więc jakieś utrudnienia muszą być. Ale skoro masz w planach zakup większych obciażen to okay Chociaż, tak między Bogiem a prawdą... Radzę od razu kupić chociaż te 50kg. To jest naprawdę minimum dla ćwiczącej kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Okej, okej- obiecuję poprawę
Niebawem w menu pojawi się turkey

Co do piłki to jeszcze pomyślę.

Najważniejsza sztanga i hantle.
Najprawdopodobniej kupię od razu zestaw z ławką (zbankrutuję ) i to ze 100kg bo mąż też będzie ćwiczył. Może znajdę gdzieś sprzęt z drugiej ręki...

Dzięki za uwagi

Dziś mój trening dla strongmanów pod wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja też kurczaka lubię. Ale dzięki forum, bankrutuje na mięsko eko, chyba, że na targ przyjedzie facet co własne kuraki sprzedaje. Wtedy taniej trochę. Chociaż trzeba się przyzwyczaić, bo te biegające inaczej wyglądają i bardziej żylaste są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam, co polecacie dla kobiety?

Następny temat

ktory stepper?

WHEY premium