SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja eevcii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eevcia
Mam pytanie: ile dziennie można zjeść jajek?


Pierdyliard.
Poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Madzia a ile to jest

evciaa nie martw się na zapas dobrze będzie i tego trzeba się czymać

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-01-17 11:46:38

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
MagdaK
eevcia
Mam pytanie: ile dziennie można zjeść jajek?


Pierdyliard.
Poważnie.



Dobrze wiedzieć
Zawsze słyszałam że cholesterol... Martucca pisała jednak (chyba nawet w Twoim dzienniku? ) że to nieprawda- tylko nie pamiętałam czy są jakieś mimo wszystko ograniczenia czy nie.

Tak w ogóle to jem co 3-4h, wg zapotrzebowania, czuję się po posiłku najedzona porządnie a po 2h jestem głodna jak cholera... (choć nie zawsze)

mika Dzięki za miłe słowa. Może faktycznie martwię się bez sensu na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Tendencyjny_blog_informacyjno_prześmiewczy_Obliques_i_Marucca-t744857-s4.html
tu na dole masz fajnie napisany przez Obliques artykuł o jajkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Dzięki Magda

Nie wiem co jest grane ale minęło 1,5h od posiłku a ja jestem głodna i mi się słabo robi.

Coś jest nie teges.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzielna jesteś z tym treningiem po nocy. Podroby są niedrogie ale nie każdy lubi. Białko można podbić też strączkami a jajek to chyba dowolną ilość możesz.
Nie zauważyłam wpisu Magdy! ślepnę na starość.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-01-17 15:28:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
azzi
Dzielna jesteś z tym treningiem po nocy.


Dziękować, dziękować

A teraz jak obiecałam podsumowanie dnia...

Dzień 16

DIETA

Miało być tak pięknie... ale nie jest :


Poza tym:
- Nie jadłam żadnych warzyw
- Nie piłam wody (może ze szklankę)

Wiem, tragedia...
Mogę tylko na usprawiedliwienie powiedzieć tyle (zanim baty polecą):

Dziś w planach były duże zakupy bo lodówka praktycznie pusta- jechałam na resztkach- z planów jednak nic nie wyszło...
Do 3 posiłku było oki. O 18 męża strasznie ząb rozbolał i pojechał do dentysty. Jak wrócił to musiałam do pracy jechać i w biegu zjadłam cokolwiek, co było- żeby tylko mieć siły (dodam że kompletnie mi nie smakowała ta bułka z serkiem co dziwne bo lubiłam)

Tak więc nieciekawie dziś wyszło.
Kolejny raz michę psują mi nieprzewidziane "niespodzianki".
Muszę nad tym też popracować (może jak zrobię wreszcie własny chlebek i mięsko do niego to nie będzie się to powtarzać)

Ten mój głód po krótkim czasie to zapewne z braku warzyw... tylko dziwne że mi się słabo robiło jakbym była na jakiejś głodówce
Metabolizm się tak podkręcił? Za mało te 1600kcal?

Jutro pomiary, ale jestem ciekawa

Zmieniony przez - eevciaa w dniu 2012-01-17 22:48:10

Zmieniony przez - eevciaa w dniu 2012-01-17 23:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Zobaczymy co pomiary pokażąno i pracuj nad tymi niespodziankami pracuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Dawać teraz pomiary czy wieczorem do podsumowania dnia? (żebyście nie musieli ważnych informacji szukać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Może daj teraz, bo wieczorem ja będę miała urwanie d.py dziś to nie skomentuję, a ciekawa jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam, co polecacie dla kobiety?

Następny temat

ktory stepper?

WHEY premium