SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

75

Wzrost

178

Staż treningowy

2 lata

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Cel/problem/opis

Redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Witam chciałbym na dniach zacząć swoją pierwszą redukcje , poznałem już dokładnie jak wygląda różnica pomiędzy dietą na masę a na redukcję lecz nie wiem za bardzo jak przenosi się to na trening - serie , powtórzenia , ćwiczenia itp .
Proszę o pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Dałem przykład ze własnego doświadczenia, gdyż tak właśnie udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Choć jeszcze raz podkreślam: Bardziej koncentrowałem się na bieganiu i pływaniu. Brzuch zszedł przez jedne wakacje.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening zostaje taki sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Czyli zmienia sie tylko dieta ? . Nie trzeba dodawać powtórzeń lub robić wiecej cwiczen na maszynach bo tez cos takiego wyczytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa, a redukcja to zależy wszystko od diety :) ćwiczenia nie mają tu znaczenia (ważne żeby ćwiczyć). Im więcej na wolnych ciężarach tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
No to sie ciesze bo nie ma nic lepszego dla mnie jak wolne ciężary :) Dzieki wielkie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym, że lepiej podczas redukcji zrób sobie FBW.
Dasz 'odpoacząć' ciału od dotychczasowego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Właśnie czytam teraz kilka postów i większość robi FBW , musze coś pomyśleć . Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Mam jeszcze pytanie , co jest najlepsze przy redukcji wiadomo , ze należy odciąć kalorie , węgle ale też trzeba dodać jakieś aeroby tylko nie za bardzo wiem w jakich ilościach i po ile trzeba np biegać w tygodniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam,
Jeżeli zależy Ci tylko na redukcji:
-skup się na sportach ruchowych(bieganie, pływanie, rower),
-wykonuj ćwiczenie z małym obciążeniem, ale dużo powtórzeń,
-dobrym pomysłem są ćwiczenia z ciężarem własnego ciała,
-nie jedz byle czego(Sugeruje chude mięso, dużo owoców i warzyw. Żadnych McDonaldów, energy drinków, jedzenia puszkowego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Aeroby nie sa wcale tak potrzebne. Dlaczego z malym obciazeniem a duzo powtorzen? To jest mit. Ja wykonuje 6-10 ruchow i jakos waga mi spada. McDonald, pizza itp. czasami moze wpasc, wystarczy wliczyc go do bilansu.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka przed rekordem (wyciskanie)

Następny temat

pierwsza dieta

WHEY premium