SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Masa ciała

112 kg

Wzrost

189cm

Obwód klatki

114 cm

Obwód ramienia

37 cm

Obwód talii

102 cm

Obwód uda

67 cm

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Bardzo uboga.

Aktywność niezwiązana z treningami

Bardzo uboga.

Cel

wyrzeźbienie/schudnięcie

Ograniczenia żywieniowe

Brak

Stan zdrowia

Dobry

Zażywane leki

Brak

Ograniczenia treningowe

Brak

Przebyte urazy

Pęknieta torebka stawowa, i pare innych drobnych

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Tak ale nie drogich.

Stosowane dotychczas diety

Wyżej opisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Witam
Mam 16 lat 189 cm wzrostu i ważę aż 112 kg. Zaczynam dopiero treningi na siłowni.
Moje jedzenie dotychczas nie było specjalnie monitorowane, ani nie miałem żadnej diety. Tzn 3 lata temu miałem dietę, były widoczne efekty, ale jak sobie odpuściłem to przytyłem jeszcze więcej.
Pytanie.
- Ile razy w tygodniu trening i po ile godzin.
Prośba.
- Proszę o dietę która zamieniła by razem z treningami tłuszcz w mięśnie.
Ogólnie to będę polegał na was - specjalistach bo sam nie mam pojęcia o tworzeniu diety itp. mam wagę żywieniową więc problemem nie będzie odmierzanie jedzenia.

Zmieniony przez - Beowulf w dniu 2014-02-04 18:53:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Próbowałem zrobić tą diete. Ale za cholere nie moge sobie z nią poradzić tzn. nie wiem jak rozłożyć gramature i ile kcal powinno przypadać na posiłek. Na początku zwiększyłem z 3 do 5 posiłków na dzień i ... nie wiem co dalej. pierwszy posiłek zaczyna się o 7:30 a ostatni kończy się o 20. przerwa pomiędzy posiłkami to 3.5 h Pomożecie ustalić mi kcal na posiłki oraz gramature?
Aby utrzymać wagę - Kalorie 2500 - Odjąłem 500 (redukcja)
Węglowodany 55% 1613.17kcal = 403.29gram I tutaj mam problem. poniżej tez
Białko 15%% 439.96kcal = 109.99gram
Tluszcz 30% 879.91kcal = 97.77gram
Dodam że treningi o 14:30


Zmieniony przez - Beowulf w dniu 2014-02-05 17:15:36

Zmieniony przez - Beowulf w dniu 2014-02-05 17:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
Po pierwsze dietę ma każdy,gdyż jest to sposób odżywiania się, a jaki to sposób to inna sprawa. Diety nikt nie ułoży musisz sam to zrobić, my będziemy pomagać korygować. Jest to dział o IF więc zapoznaj się z tym sposobem odżywiania. Jeśli to początki to polecam system FBW (wygogluj sobie), 3 max 4 razy w tygodniu narazie CI wystarczy na siłowni. Tłuszcz w mięśnie, hehe dobre. Najpierw spal fat potem buduj mięśnie, tak to działa. Tworząc swój nowy system odżywiania oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Na potreningu.pl masz do tego kalkulatory. Wylicz bilans zerowy i odejmij z 300 kcal na początku. Bazuj na produktach naturalnych, mało przetworzonych. Choć ja jestem zdania, że trochę dżemu, czy innego czegoś "niezdrowego" nikogo nie zabiło, ważne, żeby wliczyć to w bilans kaloryczny. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
zapraszam do działu odżywianie/odchudzanie oraz junior SFD

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Jak będę miał czas to ustale tą dietę i napisze tutaj żebyście sprawdzili. A co do samej siłowni Co mam jeść przed, co po. Czy kupić jakieś odżywki itp.? A no i ćwiczenia. Tzn słyszałem żeby przez pierwszy miesiąc robić ogólno-rozwojowy trening. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Zdecydowałem się przejść na IF'a Poproszę was o instrukcje. Co jeść podczas "okna żywieniowego"? Zakładam na start, że okno będzie 8 godzin. po tygodniu zamierzam zejść do 6 h. i co tydzień o godzine mniej. Moim celem jest zejście do 3-4 godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
odpuscił bym sobie IF w tak młodym wieku rozwijasz sie jeszcze i mozesz sobie zrobić tylko krzywdę wprowadzjac takie okno zywieniowe.
Na początek oczyść jedzenie z słodycze/produktów typu białe pieczywo itp poczytaj trochę forum i zacznij od działu junior sfd.Wprowadź więcej ruchu w swoje zycie,a spokojnie osiągniesz swój cel.Wszystko ale z głową a nie daj Bóg żadnych głodówek itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Z tego co czytałem, oglądałem to bardzo szybko przynosi efekty. Dlatego mi się tak spodobało. Dlaczego spalanie tłuszczu ma mi wyrządzić krzywdę? Nie jem słodkiego. białe pieczywo jem, ale to zmienie.. Czytam dzisiaj cały dzień na różne tematy i jak narazie IF się wydawał wporządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
IF to tylko styl żywienia, nie dieta cud. Na zbilansowanej efekty te same.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Oglądałem przed chwila Pawła Groma. pewnie przez większość osób na forum znana osoba. Dowiedziałem się, że powinienem jeść mało węglowodanów, a dużo białka. Jutro rozpiszę sobie na spokojnie diete, wrzucę i poproszę o ocene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Grom nie głupi chlopak, co do reszty wrzucisz zrzut diety, będzie można kombinować.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
A co z suplementami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mało siły ?

Następny temat

Problem Diety

WHEY premium