SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, nie redukcja? Oto jest pytanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
deja vu
Masło to dobry tłuszcz, a tłuszczy masz mało. 35 g makaronu? Głowne posiłki nie są głownymi, nie są nawet posilkami, wiec nie ma się co dziwić ze cie ciągnie do koktajli i koglimogli.


Pewnie źle podliczyłam tą ilość, muszę zaopatrzyć się w wagę. Zjadłam normalną porcję tego makaronu (zwykły głęboki talerz - tak w zagłębieniu, do zrównania z resztą talerza, mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam :P ).

Teraz wjeżdża owsianka. Miałam iść pobiegać na czczo, ale byłam głodna, więc uznałam, że najpierw śniadanie, za niecałą godzinkę skoczę zrobić 3 km.





Zmieniony przez - małami93 w dniu 2016-07-04 08:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jesli owsianka to owies arbuz i nektarynka, to kiepsko. Same ww w ilości 60 g, bez białka i tłuszczy. Natychmiast bedziesz glodna. Jajka dołóż albo odżywkę i orzechy, wtedy zbilansujesz posiłek.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
deja vu
Jesli owsianka to owies arbuz i nektarynka, to kiepsko. Same ww w ilości 60 g, bez białka i tłuszczy. Natychmiast bedziesz glodna. Jajka dołóż albo odżywkę i orzechy, wtedy zbilansujesz posiłek.

Odżywek niestety nie mam. Ok, następnym razem będą i orzechy w takim razie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
bziubzius
nie masz odzywki to uzywaj jajek ewentulanie twarogu

Jajek się wczoraj objadłam aż miałam dość Ale dzisiaj też będą. I chudy twaróg też dziś będzie. Twaróg z oliwą z oliwek i nasionami słonecznika, będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
z nasionami slonecznika bym nie przesadzala, czasem moga sie pijawiac, na codzien duzo lepiej sprawdza sie migdaly czy orzechy wloskie

no i twarog ma byc raczej dodatkiem, a nie baza diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
bziubzius
z nasionami slonecznika bym nie przesadzala, czasem moga sie pijawiac, na codzien duzo lepiej sprawdza sie migdaly czy orzechy wloskie

no i twarog ma byc raczej dodatkiem, a nie baza diety


Wiem, rozumiem :) Po prostu dzisiaj akurat sobie takie "danie" zrobię, nie mam zamiaru bazować tylko na twarogu i codziennie pochłaniać nasion słonecznika ;) Chcę dzisiaj zrobić jeszcze to: https://www.sfd.pl/Ptasie_mleczko_na_VLCD-t1115323.html.
Późniejszą porą przysiądę do planowania menu na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
Moja miska jak na razie, jak oceniacie?
Przebiegłam dzisiaj 3 km po lesie, do tego byłam na skałce - jedynie próbowałam się wspinać bo to był mój pierwszy raz, ale jednak w miejscu nie siedziałam.
Zastanawiam się, co jeszcze zjeść dzisiaj... Mało kalorii a białko. Mam serek wiejski, twaróg też, no ale 200 g już zjadłam twarogu dziś, więc słabo. Może mizerię sobie zrobię.

No i teraz widzę, dlaczego słonecznik to nie do końca dobre rozwiązanie :P Chociaż nie jestem pewna, ile gram go zjadłam, mierzyłam "na oko", wagi nie mam, ale prawdopodobnie jutro kupię.

Poprawiłam wpis, znalazłam sposób na zważenie, w poprzednim się machnęłam :)






Zmieniony przez - małami93 w dniu 2016-07-04 19:49:25

Zmieniony przez - małami93 w dniu 2016-07-04 19:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Póki nie masz wagi możesz korzystać ze strony ileważy. I mierzyć np. na łyżeczki. A białko to może jakieś mięso, ryba, szynka chociaż? Nic takiego dziś nie zjadłaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 180 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2421
Właśnie korzystam z ilewazy.pl, ale dzisiaj wykorzystałam wagę taty do mierzenia ryb
Dzisiaj bezmięsnie, fakt. Ale już kolację wcinam, tutaj miska z całego dnia.



I co powiecie o rozkładzie makro? Jest przyzwoity, czy powinnam pokombinować? Bo jeśli chodzi o jakość posiłków, to wiem, że jeszcze czeka mnie praca nad tym, ale uzbrajam się w cierpliwość i w artykuły!


Zmieniony przez - małami93 w dniu 2016-07-04 20:23:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] LuckyMe - Domatorki się siłują

Następny temat

[BLOG] Gałązki - Domatorki się siłują

WHEY premium