SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recovery 2.0 - Wasze opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
zapach - sztuczny 2/5
rozpuszczalnosc - dobra 4/5 mimo ze bylo troche piany
smak - grejfrut - bez rewelacji 3/5

wg mnie zbyt mala porcja jak na taki produkt
malo ekonomicznie

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Czy produkt nadaje sie na miedzycykl kreatynowy? Coprawda zawiera kreatynę ale bardzo mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
nadaje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jw
moze byc stosowany miedzy cyklami smialo

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dla mnie bardzo dobry produkt, biorę codziennie przed pierwszym treningiem. Smak dobry, rozpuszczalność dobra, tylko ta piana ale już niebawem ma nie być także problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dla mnie bardzo dobry produkt, biorę codziennie przed pierwszym treningiem. Smak bardzo dobry, rozpuszczalność super, tylko ta piana ale już niebawem ma nie być także problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Bardzo dobry produkt,smak grapefruit extra o wiele lepszy od smaku bcaa extra.A piana ustaje po kilku min. wiec problemu wiekszego niema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66907
Smak grejpfrutowy ok do przełknięcia rozpuszcza się spoko po 2 miarki jem efekt po tygodniu taki że dno puchy widze
Produkt spełnia swoje działanie więc dokupiłem jeszcze 3

Na przyszłość pomyślcie o większych opakowaniach tak jak :Anabolic Window czy Torent

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792


dziekuje za nagrode

PS fotki nie widac

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-12-27 23:04:46

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja tam fotke widze
Ladnie testerow lyknales , noi puszka tez jestDaj znac jak stestujesz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Warszawski Wycisk - 13.06.2010 - Weź udział!!!

Następny temat

ktore amino calodobowe wybrac

WHEY premium