SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recovery 2.0 - Wasze opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Spokojnie - sklepy pozamawiały sporo towaru, więc im szybciej wykupicie partie z pianą, tym prędzej będzie Recovery 2.0 bez piany

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Zjadlem cala puche i powiem tak, nie odczulem jakos super dzialania tego produktu, teraz kupilem anabolic window i jak wczesniej mowilem nie ma dla mnie lepszego potreingnowca, jednak recovery na pewno bedzie czesto goscic na moich polkach bo po pierwsze jest bardzo tanie, teoretycznie oczywiscied bo przeliczajac anabolic window na porcje wyjdzie tam taniej i lepiej, ale nie ma innego potreningowca w cenie ~50zl, a nie zawsze mam 150zl na duza odzywke, wiec takie male recovery mnie ratuje w tym momencie, recovery jest duzo lepsze w smaku i conajwazniejsze nie lezy na zoladku, tylko po 15min moge normalnie zjesc, po AW niestety przez godzine jest to niewykonalne dlatego moim numerem 1 od zawsze anabolic window, ale recovery na pewno bede kupowac bo jest IMO duzo lepsze od anabolic halo, ktore cenowo jest przesadzone a porcjami tez nie czaruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a mnie cieszy to ze jak cos jest faktycznie nie tak , to zostaje to poprostu poprawione , a nie na sile wciskanie klienta (a na forum takie praktyki sa spotykane w roznych dzialach ;) )ze tak ma byc i juz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie dales edytowac Chcialem dopisac jeszcze ze lubie odzywki activlabu wlasnie za to ze sa bardzo przystepne cenowo, nie sa jakies super niewiadomo jakie skladowo,ale cenowo na prawde bardzo tanie w porownaniu do konkurencji. dlatego maja rzesze swoich fanow i dlatego ja tez je kupuje. carbo kupuje non sto, a inne wynalazki typu crea shot czy recovery tez czasem wpadna przypadkowo do koszyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
czas na moja mala recenzje

a wiec tak, dzisiaj po treningu nog postanowilem sobie zapodac 50g recovery 2.0
2 saszetki do 200ml wody.
SMAK 5/10 jakis taki mleczny posmak ma, bardzo mi przeszkadza. smak lemon, moze inne dostepne sa lepsze.
ROZPUSZCZALNOSC 9/10 w tego typu produktach nigdy nie bedzie 10/10 bo wiadomo, ze aminy nie do konca sie rozpuszcza, a jak komus sie to udalo, tzn, ze jest Bogiem
DZIALANIE ?/10 trudno okreslic jak zadziala, ale zobaczymy jutro czy beda mniejsze zakwasy czy cos

ogolnie produkt ciekawy, warty wyprobowania, chocby z ciekawosci jak zadziala.

----------------------------------------------------------------
Dzisiaj juz moge powiedziec cos o dzialaniu.
wiec tak, mniejsze mam zakwasy niz zawsze, i nie mam tak ociezalych nog, czyli mozna powiedziec, ze dziala

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-07-28 15:29:54

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099




Dostałem 4 próbki produktu Activlab Recovery 2.0
Wziąłem dzisiaj po treningu 25g produktu (1 Saszetkę)

Smak: 4/10 - Mi kompletnie nie smakował, dobrze, że wlałem tylko 100ml wody bo szybko przeszło przez gardło. Na dodatek zapach strasznie odrzucał... Ale smak i zapach w odżywce nic nie znaczy...
Rozpuszczalność 10/10 - Kilka razy pomieszałem duży kubek z wodą i produktem i od razu się rozpuściło. Bez zastrzeżeń.
Działanie -/10 - Wydaję mi się, że produkt działa tylko w większej dawce, może gdybym wziął 3-4 saszetki to dopiero bym odczuł różnicę, ale tak po jednej próbcę nie mogę określić działania.

Co mogę dodać... Produkt może i warty kupna, ale tylko dla kogoś kto ma dużo kasy... 55zł za 500g to trochę dużo, szczególnie, że po dawce 25g nic się nie dzieje (bynajmniej w moich odczuciach) więc trzeba brać przynajmniej 50g+ czyli w puszcze jest tylko 10 porcji lub nawet mniej... Dlatego za tą cenę wolę kupić BCAA Xtra, które bodajże kosztuję teraz 58 zł.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-07-29 02:24:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
wez 2-3 po treningu teraz
w****iajaca jest jeszcze ta pianka.

ja przetestuje jeszcze dzialanie po treningu tricepsow, bo zawsze mam mega zakwasy, wiec zobaczymy czy beda troche mniejsze, choc zakwasy nie sa zbyt dobrym wyznacznikiem regeneracjie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Bede wchodził teraz w okres zwiekszania wagi, wiec wypróbuje, nie jest drogie wiec puszke cyz dwie można sprobować tak jak zrobił Dee-Jay.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja na ostatnie dwie porcje jak mialem opracowalem nowa technike

na 50g proszku dajesz 400ml wody, jak wymieszasz, to czekasz minute az sie oddzieli piana od napoju, wypijasz ile sie da, pozniej odkladasz caly szejker piany, czekasz ok.10min (tyle jade z silowni do domu) wyicgam znowu szejker i.. czary mary , mamy poonad 100ml gratis zamiast piany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Warszawski Wycisk - 13.06.2010 - Weź udział!!!

Następny temat

ktore amino calodobowe wybrac

WHEY premium