SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recovery 2.0 - Wasze opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
to jak jest kurna z ta miarką Panowie z Activlabu????
Ściemniacie żeby pucha szybciej się skończyła czy jak?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Syp 1.5 jak piszą Dee-Jay oraz miętki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
1 miarka ma dokladnie 38g, taka pelna rowna z poziomem konca miarki, ubita no lepiej nie wyjasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak jak koledzy wyzej pisza
a jak ktos ma watpliwosci to zasuwac z puszkami do apteki , i moze pani wam zwazy jak ladnie poprosicie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
dzieki dee-jay. A swoja droga to chyba standard z tym ciulaniem namiarkach. Np w abolic window - pisza że 3 miarki to porcja 92 gramy i tak stosujac ma byc 24 porcje. mi pucha skonczyła sie chyba po 19....

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
w anabolic window 2 miarki to 89g, a 3 miarki to troche ponad 130g, ja zaczalem wazyc anabolic window po drugiej porcji, czyli jak zaczalem sie zastanawiac ze mam pol szejkera proszku i ciezko to wypic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
fakt, ciężko było zmieścić dwie godziny po tej porcji dalej byłem tak syty że posiłek jadłem na chama.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Dziś wszamałem porcję 100g bezpośrednio po treningu

Rozpuszczalność doskonała 10/10
Smak Lemon bardzo dobry orzeźwiający bez żadnych zastrzeżeń 8/10
Minusem jest piana która w ogóle nie opada musicie to zmienić bo mi osobiście to przeszkadza
Żadnych rewelacji żołądkowych nie odnotowałem
Czuć było przy tej porcji Beta alanine troszkę pyszczek swędział

Jak co tydzień po treningu klatki odnotowuje 2 dni zakwasów i nieważne co bym brał przed czy po treningu, kilka produktów testowałem oby tym razem było inaczej
Dam znać jutro lub pojutrze :)

Minęły dwa dni i zakwasów jak nie ma tak nie było jestem naprawdę zaskoczony Produkt spełnił swoją rolę w 100%

Pucha już do mnie jedzie :D

Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2010-07-21 09:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


smak dobry jak na tego typu produkty
Rozpuszczalnosc dobra
Wkurzajaca jest troche piana ktora powstaje w wyniku mieszania
Co do dzialania sie wypowiedziec nie moge w zasadzie bo po jednej porcji trudno cos wiecej powiedziec
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Piania niedługo przestanie wkurzać..

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Warszawski Wycisk - 13.06.2010 - Weź udział!!!

Następny temat

ktore amino calodobowe wybrac

WHEY premium