SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recovery 2.0 - Wasze opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Miętki ale mnie rozmieszyles Lepsze od Anabolic Window.. Recovery 2.0 nie ma prawa nawet stac na jednej polce z windowem. w aw masz 24 porcje, w KAZDEJ 30g bialka, 43g wegli, i czuc ze dziala, na drugi dzien jak nowo narodzony. w recovery masz 10 porcji, wiadomo ze za cene windowa masz 2 i pol opakowania recovery co i tak daje ponad kilogram odzywki (skladnikow) mniej za ta sama cene recovery to dla mnie cos ala anabolic halo, tri anabol, czyli cuda ktore nic w sobie nie maja i nie maja prawa poprostu dzialac. ale narazie sie nie wypowiadam, poniwaz zjadlem dopiro wczoraj probke, a dzis kupilem cala puche zebym mogl ocenic, bo 45zl ktore zaplacilem to zadne pieniadze a po 1 opakowaniu na pewno cos ocenie

narazie powiem tak: smak - bez zastrzezen, chemiczna pomarancza, ale bardzo dobra. rozpuszczalnosc - no wlasnie.. wsypalem 2 miarki czyli chyba 75g, do 350ml wody, w szejkerze po wymieszaniu mialem 250ml odzywki natomias 550 piany, ktora po otwarciu u gory wieczka siegala do konca szejkera.. pierwszy raz sie spotkalem z takim czyms, ale od poniedzialku bede sypac 50g do 400ml wody i zobaczymy co wyjdzie dzialanie tez na pewno ocenie i wrzuce. co jak co ale potreningowe zabawki to moja specjalnosc i oprocz golden finish i dark matter zjadlem chyba wsyztskie dostepne. i anabolic window narazie rzadzi pod kazdym wzgledem, zarowno dzialania, jak i cena/jakos, jak i oplacalnosci. niestety smaki tragiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zatem się śmiej , to samo zdrowie

aalizuj rówiez ilości i szamaj 100 gram proszku po tr.

w mojej wadze już 50 gram starczy

"i czuc ze dziala, na drugi dzien jak nowo narodzony"

gratuluję

to jest dość zabawne właśnie

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
no dla mnie potreningowy stack ma spelniac dzialanie regenerujace, i takie zebym an drugi dzien nie czul sie jakby po mnie przebieglo stado dzikow. i tylko po AW budzilem sie rano wypozcaty, jakbym dzien wczensiej wogole trneingu nie odbyl. natomiast po anabolic halo, tri anabolu, after shockach itd budzilem sie polamany z zakwasami , czyli rownie dobrze moglbym wypic szklanke soku jablkowego, efekt taki sam recovery ocenie po 1 tygodniu stosowania, od pon start
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
daj znać


zawsze czuje trening, od lat,nie zaznałem suplementu który by to zmienił

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
ile ma jedna miarka bo nigdzie tego nie moge wyczytać????

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
jedna miarka = 25g Recovery 2.0

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
jako że wygrałem w konkursie, wypadałoby napisać opinię:
-rozpuszczalność - ok, wiadomo, dużo amin więc rewelacji nie ma, ale kilka machnięć shakerem i jest ok - 7.5/10
-smak - miałem próbkę pomarańcza - całkiem ok, chemiczny, ale ok, grejpfrut - dobry, ale ja uwielbiam te owoce w każdej postaci, poza tym łatwiej pewnie w tym zamaskować gorycz leucyny chociażby, stąd więc smak ok ;) Pomarańcz - 7/10, Grape - 8/10
- Działanie - odczuwalne, mniejsze zmęczenie na następny dzień, zakwasy też jakby mniej dokuczliwe. Jako że jestem na redukcji, to akurat na następny dzień po treningu nóg biegałem po parku i zawsze nogi były mocno ociężałe, a tutaj biegało się całkiem lekko i rześko, stąd też 8/10

Ogólnie produkt udany, tak jak Miętki daję 50g i jak dla mnie spokojnie wystarcza taka ilość i wychodzi wtedy w miarę ekonomicznie
duzy plus, za dobry, kompleksowy skład i wygodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
1 miarka to nie jest 25g na 100%, 2 miarki = 75g. wazone na 3 wagach nawet na takiej co do 2 miejsc po przecinku wazy

Nie wiem dlczego wsyzscy pisza ze rozpuszczlanosc super i 8/10, 10/10. wczoraj czekalem 10min az piana opadnie i nie ma c***a. smakowo jest ok tylko nie wiem czy z ta piana nie wylewam polowy porcji. tak mnie w****ia caly szejker piany ze to jest przesada;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
tak, porcja to 1.5 miarki

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
czytam sobie innych opinie tego produktu i wydaje mi się ze chyba mam coś innego

smak lemon

rozpuszczalność - w miarę dobra pływało coś białego nierozpuszczonego ale ogółem 5/10
tylko nie wiem skąd cały shaker piany

zapach - niby coś pod vibovit ale pachnie chemia 5/10

smak - tutaj już lepiej 7/10

ma działać a nie smakować moje podsumowanie produktu

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Warszawski Wycisk - 13.06.2010 - Weź udział!!!

Następny temat

ktore amino calodobowe wybrac

WHEY premium