SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Up Protein - opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
Ponieważ poprzedni temat został zamknięty pozwoliłem sobie na założenie nowego tylko i wyłącznie w celu podzielenia się moją opinią na temat produktu.

wczoraj zakupiłem na próbę opakowanie białka, chociaż smak troche mnie przerażał bo nie cierpię wszystkiego co ma smak "truskawka" a tak nie smakuje (wszelkie jogurty, lody itd), a tu psikus, białko mi posmakowało. Fajny słodki i jednocześnie kwaskowy posmak:) duży plus za miarkę w środku (tu pytanie ile ma pełna miarka?). Zastanawia mnie tylko konsystencja samego proszku, bo wszystkie białka jakie do tej pory jadłem nie były tak idealnie sypkie (konsystencja identyczna jak bcaa w prochu), miały bardziej zbitą konsystencje, dlaczego?

ogólnie jeśli po tym opakowaniu nie będę czół niechęci do truskawki to zakupie kolejne paczki, profil aminokwasowy bardzo fajny, smak też, nawet jakby miało być tam 60g białka na 100g to za tą cenę grzechem jest "pluć" na ten produkt:)

polecam ;)

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2010-12-02 12:53:32

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2010-12-02 12:54:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
zakupilem muscle up protein i jak posmakowalem tego to sie zalamalem:( takiego ochydztwa to jeszcze nie pilem.rozpuszczalnosc tez marna:( jak ktos chce to odsprzedam za pol ceny te 2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470
Przepraszam, ale musze :) "czuć" a nie "czóć":) co do białka to za tydzień zakupie :) jak brać białko przy 6 treningach w tygodniu? pon-śr-pt boks wt-czw-sob siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
jestem dyslektykiem ;p;p bierz wg. braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8120
Ja to kupiłem juz z tydzien, półtora tygodnia temu i biorę według braków w diecie...
Nie było okazji żeby to nawet otworzyć Ale cena tego białeczka kozacka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
[size=18]dobry zapychacz i tyle

nie daj sie wiezic w Matrixie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Stosuję Muscle Up Protein na diecie redukcyjnej :) Zapraszam na podsumowanie za tydzień :)

< link w opisie >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
ja bym uwazal na ten produkt. prownanie z cenami innych odzywek wpc tej firmy mowi duzo.

uwazam ze sa na rynku pewniejsze produkty w podobnej a nawet lepszej cenie.

ta konsystencja o ktorej wspomina kolega wyzej tez nie jest typowa dla wpc. wpc jest puszyste lekkie a nie sypkie i ciezkie jak carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
wydaje mi się że ta konsystencja jest przez tuaryne i kreatyne.. aczkolwiek.. <myśli> też mi sie ona nie podoba, pozatym nie ma tam tych skladnikow tak duzo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
trzeba wsypac odpowiednia ilosc tauryny i krety do wpc innego i porownac. konsystencje jeszcze zrozumiem.

ale roznice w cenie tego i innego wpc z tej samej firmy juz nie.

skoro jest to pelnowartosciowa odzywka to czemu jest tyle tansza od innej plenowartosciowej?

mowicie ze macie tani surowiec ok. wiec czemu nie zastosujecie go do innych produktow(przeciez jest tak samo dobry) obnizajac jednoczesnie ich ceny? zwiekszy to obrot znacznie i podbije zarobek.

cos tu sie kupy nie trzyma. za duzo watpliwosci.nie draze dalej tego tematu i zostaje przy sprawdzonych koncentratach.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
w sumie jeśli można to prosze o odpowiedź odnośnie kwestii konsystencji białka kogoś z Treca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ktoś z treca ma pisać w dziale activu?
cena ciekawa, ale jak juz wspomniałem - znowu kreatyna...

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPAMIE Activlabu nie ma już tematów tabu

Wiecej