SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Up Protein - opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
poza tym 3 pelnde miarki to jest 100g bo z paczki wychodzi 30 takich miarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Bekend, nie mogę czytać już twoich marudzeń. Zamiast białka wcinaj ogórkową będzie ci może lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6300
Panowie widzę, że od dłuższego czasu się stresujecie ile w tym białku jest białka itp. nie prościej kupić inne i nie zawracać sobie tym głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
A wystarczy trochę poszperać nasze forum, nasi ludzie z R&D wszystko wyjaśnili czarno na białym

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
No powiedzmy że wyjaśnili,,

ale, mam smak truskawkowy, nie wiem czy są jakieś inne, ale on jest tak mdlący, że nie można dopić do końca tylko do zlewu musze wylewać :/

czy innym smakuje ? wiem że o smak nie chodzi, ale to przed gardło przejść nie może,
jakie racjonalne rozwiązanie mi radzicie przy spożywaniu tego białka aby nie było czuć tego smaku/zapachu ? Pije z zatkanym nosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
ja mam truskawke mi smakuje lekko smakuje chemią ale nietak tragicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
a w jakich proporcjach mieszasz ?
i z czym? z mlekiem czy z wodą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja stosuję 2-3 miarki i smak mam rewelacyjny :) nie lubiłem truskawki w odżywkach ale to białko mi smakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
lwp zauważyłem że zachwalasz wszystko co z activlabu ; )

dwie miarki a trzy to już różnica w smaku,
ile wody lejesz ? tak jak pisze czy swoja proporcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Zachwalam bo są dobre :) Oczywiście nie wszystkie mi smakują ale mają działać :) . Innych firm też używałem odżywki i też mogę polecić ,droższe :) Tylko po co kupować droższe jak można kupić takie same składowo a nawet lepsze za mniejszą kasę :)

Ja leję 300ml mleka na 3 miarki :) Spożywam 2-3 razy w dzień i Night Protein Mix na noc :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPAMIE Activlabu nie ma już tematów tabu

Następny temat

Olimpii urodziny obchodzimy i bardzo się z tego cieszymy!!!

WHEY premium