SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Up Protein - opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079
te mireczki są trochę przy kantowane, jak się przełamę to Ci zważę ile to jest 50 g
w jakimś gainerze to 2 miarki dawały ponad 50 g

Zmieniony przez - grimly w dniu 2011-01-21 21:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Bylo by dobrze, ale sądze ze tak 1,5 miarki to będzie coś koło 50 g na logike wiadomo +/-. I tak zaczynam od jutra brac. Akurat nie bedzie takie gęste

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079



takie właśnie jakieś białe grudki są, też tak macie?
jedna miarka tak około 32-34g dokładność wagi to 2g
pewnie skład też dokładnie podany jak te miarki

sorry za zdjęcie kalkulatorem robiłem, jeszcze przy zarówce to takie mało wyraźne



Zmieniony przez - grimly w dniu 2011-01-21 23:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Chodzi ci o te grudki na sciankach? Wg mnie to jest jeszcze nie rozpuszczone białeczko, powstały w wyniku mieszania. Takie jest moje zdanie, inni moga mieć inne

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Jakiś czas temu wziąłem to białeczko na spróbowanie i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Smak jak dla mnie dobry, nie przepadam za truskawkowymi białkami ale to podeszło mi bardzo dobrze (robię z 250-300ml mleka)

Ja nie zauważyłem żadnych grudek przy rozrabianiu.

Tak jak ktoś wcześniej pisał ok. 1,5 miarki to 50g a nie 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Te grudki to poprostu nie rozpuszczone bialko , trzeba dobrze rozmieszac a nic nie zostanie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
no jak sie bierze rzeczywiste 50g - 1,5 miarki a nie tak jak blednie jest na opakowaniu 3 miarki - 50g to smak jest w sam raz. Nie jest też gęste, ani nie pieni sie tak. Pozdrawiam i polecam tylko troszkę się zraziłem bo teraz bede sprawdzał każdy produkt activlab'a na wadze :/.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079
no właśnie mało widoczne na zdjęciu, z mlekiem nie widać no i z mlekiem jeszcze da się pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
grimly też miałem to białko i także miałem takie grudki,

myślałem że to jakiś zepsuty towar, ale za którymś razem mieszałem i mieszałem aż się ładnie zaczęło rozpuszczać i zniknęły wszelkie białe grudki.

Możliwe że macie racje z tymi porcjami, bo sypiąc tyle ile zaleca producent ciężkie do wypicia. zbyt słodkieee ; //

ale znowuż tanie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Ludzie opłaca się brać to białko ? krótkie pytanie krótka odpowiedz :D

The Sky Is The Limit!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPAMIE Activlabu nie ma już tematów tabu

Następny temat

Olimpii urodziny obchodzimy i bardzo się z tego cieszymy!!!

WHEY premium