SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Up Protein - opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Bekend to nakręć filmik jak otwierasz nowe białko, bo równie dobrze możesz zmieszać stare mięso z masarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bekend dlatego ze w tym temacie siedzisz ciagle i ciagle sie do czegos przyczepiasz;)
Tak Cie boli to bialko? Wydales juz swoja opinie , nie podeszlo Ci nie kupuj tego produktu wiecej i tyle , a nie ciagle wyrzuty

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
bo musze je zjeść...

a filmu nie nakręce bo nowego białka nie kupię.

teraz tylko dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja już jem 3 lub 4 kilogram tego białka i żadnych białych gródek nie zauważyłem :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Więc jak warto w to białaczko inwestować? bo cena atrakcyjna i nie wiem czy się nie pokusić czy lepiej dołożyć i w coś droższego zainwestować chodź droższe nie zawsze znaczy lepsze.. :)

bekend11 zdjęć coś nie widać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Bardzo dobre białko, ja polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Chyba się skuszę na to białko atrakcyjna cena i skład ciekawy, tylko zastanawiam mnie to po co ta kreatyna i tauryna ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Było to już wałkowane

https://www.sfd.pl/Muscle_UP_Protein-t650343-s6699.html#eot 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
I duzo razy bylo juz pisane , bialko jest jak najbardziej ok , jak za ta cene , jesli ktos nie ma siana moze smialo szamac , jesli ktos ma siano tez moze smialo szamac (zeby nie bylo ze to tylko dla tych bez hajsu jest)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Biore własnie to białko ale coś mi nie pasuje z dawkowaniem

jedna porcja to 3 płaskie miarki = 50g, z czego porcje bierzemy 2 x dziennie to 100g na dzień. Więc 1kg powinien starczyć na około 10 dni a nie, ja już po 5 dniach mam pusto. Z czego brałem dokładnie tak jak trzeba :/. Coś mi się wydaje że się panowie z opisem produktu nie popisali. 3 miarki to wychodzi 100g.

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPAMIE Activlabu nie ma już tematów tabu

Następny temat

Olimpii urodziny obchodzimy i bardzo się z tego cieszymy!!!

WHEY premium