SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać białko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 378
Witam
spotkalem sie roznymi radami odnosnie tego jak brac bialko
mam isotec 100% whey proffesional
chcialem brac 2 x dziennie po 30g
jedni radza mi brac :
1)z rana na czczo,potem 40 minut po treningu
2)z rana i wieczorem przed snem
3)40 minut po treningu i przed snem

ktora opcje wybrac?
3 razy dziennie nie chce brac

:>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to nie rozpisuj tak bialka jak rozpisujesz..

bo potem dzieciaki rano i wieczor beda pic bialkao zamiast jesc..

A Ty myslisz odwrotnie niz powinno sie myslec chcesz odzywke zastepowac jedzeniem a robi sie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3008
bialko w celu uzupelnienia diety. jezeli posiadasz jakas diete...
bialeczko dobrze jest wziasc jakies 30 minut po treningu, ale najpierw pomysl o diecie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
bialko brac wedlug brakow w diecie i na noc to taka zelazna porcja jak nie masz diety to bialko ci nie potrzebne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak samo jak bierzesz kotleta, twaróg czy jajko. czlowieku, bialko w postaci odzywki to nic innego jak uzupelnienie diety, posilek w proszku. bierzesz jak potrzebujesz, jak nie starcza ci bialek z naturalnego jadlospisu to dodajesz odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
najwazniejsze momenty gdy bialko sie przyda to
- rano na czczo
- po treningu
- przed snem

jesli nie chcesz 3 porcji to laduj 2, reszte podgon zarciem

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bialko rano na czczo? przed snem? po treningu rozumiem, fakttycznie preparat bialkowy moze byc bardziej wygodny i nie obciazy tak przewodu pokarmowego, ale branie bialka rano jest bezsensem, chyba ze jako dodatek do niepelnowartosciowego posilku. rano na czczo to sie je sniadanie. przed snem posilek bialkowy, lepiej twaróg, albo tunczyk, ew indyk niz odzywke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
kolejni spece z dupy wzieci
ja w ciagu dnia mam podobne pytania przynajmnie 5-6 razy dziennie w pracy, jak brac bialko?

a jak jesz?
no tak...wieksozsc z nich nie ma diety, nie zna nawet zasad podstawowych odzywiania przy budowanie masy/redukcji itd..
no wiec trzeba potlumaczyc co i jak
i co tu tlumaczyc, faftaq napisal w sumie wszystko, bialko co 2.5-3.5h masz dostarcza by nie 'wchodzic' w stany katabolizmu miesniowego (niszczenia miesni) Twoja sprawa czy zrobisz to odpowiednim posilkiem (co powinno sie dziac) czy odzywka,
niepelnowartosciowe posilki uzupelniaj porcja bialka,
po treningu rowniez jest wskazane, najlepiej z dodatkami (ale tu juz wchodzimy w inny temat)
przed snem - ok, jak nie jesz np. sera bialego, itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
dobra, napiszcie mu zeby nie bral bialka tylko jadl naturalne pokarmy, to pojdzie w **** pytac gdzie indziej

Zmieniony przez - KIDIS w dniu 2007-12-10 22:06:44

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sam mu tak napisz jak tak uwazasz. nie interesuje mnie kto gdzie pojdzie, SFD to nie sekta i nie werbuje ludzi. Ty widze naczytales sie ulotek reklamowych i doradzasz bez sensu. zastanow sie dobrze czym jest odzywka bialkowa a potem formułuj podobne tezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
ty na tribulusie jestes czy co ?

pytal chlopak jak brac bialko to pisze mu, oczywiscie ze mozna zastepowac pokarmem naturalnym, ale o to nie pytal

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie mam w zwyczaju spierac sie o fakty. odpowiedzialem na pytanie wg swojego stanu wiedzy, Ty wg swojego. wg mojego stanu wiedzy, Twoja odp jest z dupy wzięta, a moja jest OK.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-10 22:18:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem!!!

Następny temat

!!!! Poooomocyyy ... !!!! =)

Wiecej