SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem kiedys orginalne wino razaka w rece . Wszystkie tabletki byly rowne. Z meta musi byc tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
pewnie mazyna wytacza czasem mniejsze i tyle chłopaki bez paniki!

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Miałem razaka na początku jak go wypuśćili. Tabsy białe wszystkie idealne. Teraz dostałem rózowe i są one różnej wielkości ale chłopaki jedli ta metke różowa 30mg ed i efekty widać. Także chyba coś tam działa.Ale te tabletki o różnej grubości dają do myślenia i chvj wie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem rózowe i wszystkie tabletki takie same kumpel tez zemna zamwiam wtedy i tez miał równe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2108
dziwna to jest sprawa :/ hmm teraz kumpel zaczol jak po 2 tyg cos napuchnie to tez zaczynam a jak nie to sprzedaje to w pisddu ! poczekamy kilka dni i zdam relacje, narazie 5 dni bierze

" tu skārsi grūtumu un pie pārējiem esi..."

jesli pomoglem daj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
no to napisz co ia jak mu poszło hmm te tab to chyba najwieksza zagadka od rozbicia sie CZEGOS na syberii hehe

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Chlopaki mozecie mi powiedziec jak mam to brac ? mam 2oo cm wzrostu, 106 kg wagi, 22 lata, obwod bicka 43, klatki 125, i chodze na silownie regularnie od 2 lat :) to bedzie moj pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
wszystko na raz ;]

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
poczytaj więcej tutaj i daj ankiete bo zaraz Cię tu będą jechać :) pzdr. :)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Czytalem w miare duzo, mysle ze informacje ktore podalem wystarcza zeby dac mi jakies wskazowki w koncu to tylko metka :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium