SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
Psycho glupio gada
jakis jest sens wypuszczania jednej innej serii ?
poprostu ktos kto to walowal jest na tyle glupi, ze nie podrobil dobrze opakowania i do tego mial inny wzor tabletek, wiec zeby za duzo nie inwestowac polecial na nim
ale niestety ludzie sie kapneli i dupa z interesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
ludzie zrozumta jest to wałek, a czy działa troche słabo to juz inna kwestia wiadomo ze nie działa tak jak oryg. Wiec jesli jestescie krolikami doswiadczalnymi i chcecie metki na cykl wziac to bierzcie ją ja sie na nia uparliscie albo wezmie z innej firmy pewnej np scantel pharma co działa bdb i działanie potwierdziło wiele osob.

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
esefd powiedz mi jak under może być oryginałem?
Koledzy dziś już poruszali tą kwestie w innym temacie i dobrze powiedzieli, oryginały są tylko i wyłącznie apteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
esefd daj sobie juz spokoj z tym przekonywaniem chca jesc niech jedza o co ci sie rozchodzi? nie chcesz jej jesc to nie jedz kup sobie scantel

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
pisze oryg bo wyszedł wał wieć musicie rozróżnic o którego razaka mam na myśli,Ja wiem co dobre i co warto brac nie musisz mi mówic co mam jeść.widze ze tu zaczeli NAGANICZE wała reklamować, a jak ktoś napisze ze nie jadł i nie działa to co niektorzy naganicze sie obrażaja... ruski targ

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3218
warto brac tego razaka ? czy moze lepiej scantela ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
a jak ktoś napisze ze nie jadł i nie działa to co niektorzy naganicze sie obrażaja

Skoro nie jadłeś i twierdzisz, że nie działa to raczej nie jesteś wiarygodnym źródłem info.
Dwóch czy trzech typów, którzy pare dni temu założyli konta pisze, że to wał i wszyscy nagle się boją brać, a inni się wyprzedają heh żenuła ;/
Ja tam tego do kibla nie wrzuce, zaczne cyklona na 005 to zdam relacje i wtedy się opowiem po czyjejś stronie. Na razie zdrowy rozsądek mi podpowiada żeby nie sugerować się wypowiedziami forumowiczów którzy "w dupie byli i g**** widzieli" i plują na te cukierki a nawet ich w dłoniach nie trzymali co dopiero mówić o próbowaniu i wypowiedziach na temat skutków działania bądź nie działania.

Dla mnie temat zamknięty. Kto chce to bierze, kto nie ufa tej serii nie łyka cukierków i pozamiatane.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-04-04 22:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 dzien i dziala !!! bic pomuje sie jak szalony

to napewno nie jest wina 2 shota omy albo deki he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
powidziałem już - wyszedł wał a czy coś tam działa czy nie to niech ocenią to inni. Tylko nie sugierowac sie uzytkownikami co zdiecia na okrete przeroznych towarów wstawiaja. Nakupili tego wala a teraz musza sprzedac więc zachwalaja ;)

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he dobre

ja jem do konca

czy beda wieeksze czy mniejsze efekty
a poki co pije juz 10 piwko

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2009-04-05 00:09:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium