SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
alchemia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
rzeczywiscie to raczej napewno alchemia. Przynajmiej juz wiadomo co za konkurencja sie wpie... razakowi. Sami maja problem ze sprzedażą tego calego ec, alchemi ( bo to jedna produkcja) bo odszywaja sie pod kogos wiarygodnego żeby upłynnić czesc tabletek co wyprodukowali a inni nie chca jeść

Zmieniony przez - esefd w dniu 2009-04-05 12:10:05

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
na to wychodzi ze alchemia bo te niebieskie tab wziete z tematu w ktorym byla fota mety alchemi

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli od razu wiadomo co siedzi w alchemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
jak metka alchemii jest gownem to napewno ich podrobka razaka jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tabsy z Alchemii są niebieskie, a te z serii 005 są lekko szarawe, więc jakbym miał w ogóle obstawiać wała to na 100% nie z tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
jak tam razaczek dziala na was skonczcie juz te *******y o walach

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Jestem na tym forum od 7lat i chyba przez ten czas jeszcze nigdy nie bylo takiego "BURDLU"

Chyba potrzebna bedzie kolejna akcja "17stki" itd.. zeby ludzie sie opamietali.. qrwa jak widze te wypowiedzi to krew zalewa i jednemu z drugim bym łeb ukrecil... zaczeli sie bawic w bazar qrwa konta pozakladali i świeca buraki......... Zrobiliscie z tego forum jeden wielki bazar zamiast RACJONALNYCH wypowiedzi!!

jak macie cos madrego do napisania to piszcie , a nie pierdo..cie glupoty ze szkoda gadac, kazdy under jest niepewny !! KAZDY!!

UNDER TO UNDER.. nie chcesz nie bierz.......
Under sam w sobie jest wy***ka ....!! zapamietajcie to sobie .

Chcecie dobry towar bierzcie apteke.
Polowa z was nawet mety nigdy w zyciu nie jadla a rźnie znawcow i jeszcze mysli ze tego nie widac.. to az w oczy kole!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kolega wyżej mądrze gada.... taka jest niestety smutna prawda, nie wiem co osoby takie jak np.dresik 16 robią w tym dziale, niech sobie czytają i się uczą, nie zabraniam tego, a wręcz zalecam, ale nie są w żadnym stopniu wiarygodne, a ich wypowiedzi, nie dość, że nic nie wnoszą to stoją na tak niskim poziomi, że się czytać odechciewa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
o co ci chodzi chlopie ja nie spamuje tutaj zadalem kilka pytan po to jest forum chyba nie a dzial jest dla wszsytkich powyzej 18 roku zycia takze nie rozumiem Cie.

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium