SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
co ile 1 tabletke die bieze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
podwieszone-dzial doping-wszystko o metanabolu
widze,ze temat razaka zadzi sie swoimi prawami :)

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
Witam pozeram 2 tydz razaka nie jestem w stanie okreslic seri poniewaz opakowania sie pozbyłem tabletyki rozowe w pierwszym tyg brałem 30mg lecz nic nie czułem teraz zwiekszyłem do 40mg i dalej nie czuje nie powiem pompa jest siła w gore widoczne efekty zarysowania sie miesni na bicu 2cm w gore ale masa słabiutko idzie oczywiscie do tego dobra dieta razem z białeczkiem dozuce witaminki ktore juz zamowiłem trening 5razy w tyg[masa] po cyklu kreta i nitrabolon zeby spadki redukowac tylko martwie sie o mase ktora w moim przypadku zawsze cizko zdobywałem b.szybka przemiana materi moze wiecie dlaczego tak słabo masa idzie moze cos zmienic albo cos???
ps. moj pierwszy cykl

Walcze by Wygrac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 cm w górę i słabo ? ?
trening 5 razy w tyg??
Ćwicz mniej razy w tyg. a bardziej intensywnie, przyniesie to więcej korzyści niż katowanie się 5 x w tyg co może miec odwrotnie skutki do zamierzonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
moze i 2cm to nie mało ale chodziło mi aktualnie o mase a niewidac zeby przyszła moze z 2kg jeszcze zostało mi 12 dni do konca cyklu po tem zaczyzam sporo supli krete z dextro albo stak krety moze storm albo xpand oczywisci kotynułjac diete + master mass[hi-tec] i po miesiecznej kuracji odzywkami zaczynam 100ruskacza0,5 jak narazie do stzałow sie nie moge przekonac chociaż kupli kuje z zamkniętymi oczami[wprawa];p jak mnie ten ruskacz nie kopnie to sie wku**** 5 razy w tyg ale z tego 2 sa na wydolnosciowke zwiazana z kombat56 jestem ciekawy czy ter rusek zadziała bo ziomkow klepał po 6<>10 kg siła 20kg na klate moze macie jakies wskazowki co do cyklu ruska? myslałem nad piramidka ale razaka mam na piramidce i niewiem czy stoswac tego ruska tagze piramidka czy 3 dzienie??

Walcze by Wygrac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rób piramidek bo to nic nie daję. Bierz jednakową dawkę cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
a moze zamiast tgo ruskacza cos innego zazucic ? myslałem nad winstrol w tabletkach[zezba siła] razem z ruskaczem[masa] tylko niechciabym widziec po takim cyklu watroby

Walcze by Wygrac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
ku** przydało bu sie tabsy na stzały zaminic tescia propa albo deca ale mojdobry ziomek 6 lat staz siłki wuchte cyklow przebył i ostatnio jeden niedokładne wbicie sie w dupsko kosztowało go zycie

Walcze by Wygrac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 orale ( wino i meta) to niezbyt dobre połączenie. Wątroba dostanie po dupie .
Jeśli byś chciał zastrzyki to test prop + wino w tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
to jak myslisz po tym razaku [1 mich na suplach] potem kupic ruska 100 i 3tabsy dzienie bo strzały narazie pir****

Walcze by Wygrac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium