SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
jak to widze dziady ten link to wiadomo..... do dzis z tego nie moge kleje sog jak wejdzie wiecej takich pozytywnych linkow ......wyrazaja wszytki uczucia na raz ! pozd i jak tam leci zycie z razakiem???? razak +nowy rok=???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
TREC999 prosze http://piv.pivpiv.dk/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
tester250 jakas aluzja do mnie czy poprostu dla poprawy humoru???ze tak spytam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
To masz i ode mnie, żebyś się nie poczuł całkiem zdegustowany:)
http://www.13k.pl/-/sugestia.php
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
petjack to znam juz ...a ogolnie to jak tam panowie nadal na razaku???nie czytalem wszytkiego tak wiec nie wiem dokladnie co i jak dawno mnie nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Ogólnie jak dla mnie Razak średnio wypada w porównaniu z Jelfa czy Genesis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
TREC999 dla poprawy oczywiście... chciałeś zabawny link prawda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
tak spoko tylko mala watpliwosc sie pojawila w odbierze na przyszlosc umiesc jakis tekscik z malym sprostowaniem...i kleje soga

petjack z tego co pamietam poczatkowo razak cie interesowal dobrze pamietam??? nastopily zmiany widze????


tester250 a ty co wciagasz???razak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
tak dokładnie jade na tym...ale mam z nim małe problemy mimo tabletek osłonkowych na serce i amlozeku na zbicie ciśnienia mam cały czas wysokie ciśnienie... dochodziło do 180 na 100 po 35 tab utyłem już 4 kg ale teraz odstawiłem razaka na jakiś czas i jade na samym enanie... to dopiero koncówka 3 tygodnia cyklu a już półtora centa do przodu na witce no i ciśnienie ładniutko w normie widać orale mi szkodzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
ale jeśli chodzi o działanie to nowy razak pierwsza klasa juz przy dawce 30 mg... po 4 dniu już konkretnie go czuć no i apetyt diametralnie rośnie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium