SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
Rozumiem ja ma dokladnie tak samo nawet bez saa kuje ...a ktos pisal od nadcisnieniu??krecisz aeroby na zbicie tego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
do kogo pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
na sam poacztek najlepiej gora 3 tabletki dziennie to i tak bedzie ladnie klepac zczasem mozna zwiekasz zkazdym nastepnym cyklem ale zumiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
To zalezy od wago wzrostu itd i przedewszytki stanu zdrowia ja musze sie pilnowac z powodu dawnych kontuzi...wiec 20 mg na pierwszy tydz wystarczy a potem 30mg i koncowka cyklu znowu 20mg ,i reszta mono itd standart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
zgadzam się z TREC999 20 mg w zupełności starczy ja brałem 30 a potem zjechałem na 20 a i tak klepało tak samo.... miałem ekg i jest lipa jak hu...... wyszło że:
rytm: całkowita niemiarowość
możliwość: migotania trzepotania przedsionków
zakłucenia:duże
nie jest dobrze panowie... lekarz mówił zebym odłożył anaboliki ciekawe skąd wiedział ze biore nie mówiłem mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Zgadza się, dawkowanie zależy od wagi i wzrostu.
Np: przy wadze 99kg i wzroście 186,5cm dawkę 40mg dziennie odczułem dopiero pod koniec trzeciego tygodnia, na początku czwartego. Oczywiście mowa o Razaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
to widać kwestia podatności organizmu... dla nowicjuszy dawka 40 mg obojętnie przy jakiej wadze moim zdaniem jest troche za duża no ale to tylko moje zdanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
To fakt zalezy od wagi i ogolnie od organizmu ale na samym poczatku nowicjuszom polecalbym dawki jak najmniejsze dlaczego dlatego ze nie mieli jeszcze stycznosci z saa i warto byloby zoaczbyc jak orgaznim odbiera towar znam takich co pierwszy cykl to maja zkilku srodkow i dawki przekraczaja nawet te co ja biore ehh to jest masakra eksperymetnowac na wlasnmym organizmie mozna ale trzeba to robic zglowa Pozdrawiam .. oczym kazdy znas wie panowie hehe :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
a wlaasnie odnośnie srodka jakie przyrosty mieliscie po razaku ile poszla waga ile sila jak trening przebiegal ztym srodkiem .. mi sie dosc dobrze cwiczylo ale borykalem sie zporblemem takim poneiwaz bolal mnie lokiec wstawie i nie moglem za bardzo ciezarow cisnac mocno ale mi skoczylo ze 130 na 150 waga od 79 do 86 teraz mam 83 czyli mozan powiedziec 4 kg poszlo mi misa sredniej jakos raczej chec do treningow dobra no i co zawsze mam po metanabolu to agresor kots sie zabardzo cos odezwie to ja juz zgeba lece juz w****iony jestem ale to wszystko wliczojne wbranie tego typu srodkow hehe :) Pozdrawiam i wypowiadajcie sie panowie po srodkek moze nie smwiety az zeby go ukoronowac ale godny polecenia jak na metanabol :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
TAk panowie macie racje ....moze nie poruszajmy tematu amatorow ktorzy przychodza na silownie pierwszy raz w zyciu i pierwsze ich pytanie brzmi po ile chodzi meta...kur jak slysze to,to sory ale niestety nie wytrzymuje....

tester250 czyli mowisz ze az tak zle...miales wczesniej jakies problemy z sercem..jakie oslonki miales???czemu az tak bardzo cie po turbowalo daj ankiete swoja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium