SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jedna i druga dziala :) krotko i na temat

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no i starczy w sumie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
no fajnie ze alchemia tylko dlaczego na rynku nie ma tab. alchemi a po za tym to nie jest kwestia ze firma sprawa wygląda tak ze było wielu typów co robiło ruską mete a tam po prostu jesten ten sam stempel co w ruskiej miecie i sobie pozmieniali i nie ma co się dziwić ze się reklamuje razaka ja nawet nie są w stanie sobie zmienić rozmiaru tabletek. Tak jak kiedyś podrabiał i nadal podrabia alchemie ta sama osoba może podrabiać razaka. Trzeba po prostu zaglądać do ruskiej mety w baniaczek. A dla handlarza nie ma takiego znaczenia co do tego czy razak jest org, czy nie bo swoje zarobi to niech się martwią producenci.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
stara achemia to nie nowa alchemia pharma tylko inna ekipa bo znam chłopaków z alchemi.

I może nie było wykonywane w sterylnych warunkach ale podczas policyjnych badan każdy produkt spełniał normę.
Znaczy to ze wszystko co było na opakowani była w środku i nie koniecznie w zdeklarowanych stężeniach.
Problem jest w tedy z punktu prawnego jak po za deklarowaną substancją czynną znajduje się coś innego wtedy dostaje się paragraf od 6 miesięcy do 8 lat sprawa się robi nie ciekawa.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
boszeeee dlaczego skierowales kiedys moja droge na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
Dokładnie nas ostatecznych odbiorców ch,,u..j nas obchodzi czy to podróba podróby razaka czy czego innego po prostu ma być to za co zapłaciliśmy czyli ma działać tak jak jest w opisie na danym produkcie a kto to robi i kto to podrabia to już mnie osobiście nie obchodzi nikt mnie nigdy nie zmuszał do wpieprzania underów mój osobisty wybór na własne ryzyko.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Akurat dla dila koncowego jest roznica. Jeden zje i powie ze dobre a drugi otworzy i powie ze to nei jest org razak. Jest jeszcze kwestia ze dil dilowi nei rowny. A nastepna sprawa jest taka: skoro produkcja podszywajaca sie za razaka robi rownie dobry towar, dlaczego nie stworzy wlasnej marki? Prawdopodobnie dlatego ze towar bedzie dobry ale tylko na poczatku aby pozyskac odbiorcow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ja bym co niektorym osobom polecal uwazac w tym co pisza...

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a chooy tam niech sobie pisza, fajnie sie to czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
pewnie nie tylko nam...

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium