SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
"o ilu was trzepie meta tak żeby można było ewidentnie stwierdzić że meta to meta ?"
u mnie to po 2 tyg poczułem razaka. .

BACHMEN 60mg spoko :D szamaj 60mg 6 tgodni i wysraj wątrobe :D, moze jeszcze nie teraz ale za kolejnym cyklem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
To może faktycznie te dwa tygodnie.. o qrwa jak nie urok to sraczka.. Polska to ludziom wchodziła po 5 dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
60mg mety - fajnie

Co do działania mety, to nawet na ulotce polskiego metanabolu wyczytać można, że anaboliczny stan w organizmie następuje po około 14 dniach stosowania środka.

Nie wiem, więc czego się ktoś spodziewa po kilku dniach.

Jeśli nie ma się praktyki, to teoria powinna być.

ale po chooy

Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2010-08-28 22:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
"o ilu was trzepie meta tak żeby można było ewidentnie stwierdzić że meta to meta ?"
u mnie to po 2 tyg poczułem razaka. .

BACHMEN 60mg spoko :D szamaj 60mg 6 tgodni i wysraj wątrobe :D, moze jeszcze nie teraz ale za kolejnym cyklem .
________buhahaha
ludzie obudzcie sie!!!jesli was przeraza 60 mg mety to koks nie dla was!!!
stosowac mocne oslony na watrobe mete jesc po duzych posilkach-to podstawowa ochrona watroby
metka dziala bardzo szybko-odpowiednia dawka dobrana dla zawodnika,ktora powinien poczuc juz na nastepny dzien w postaci wiekszej pompy!!
jesli dawka jest za mala to bedzie to dluzszy okres-i wtedy to ludzie pisza na sfd,ze meta podrobiona itd....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
i niby to co napisałeś ma być wiarygodne, a wyniki podane w Twoim profilu jak i foto potwierdzeniem tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bachmen takie dawki bierzesz, a wygladasz jak kartofel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
qurwa dopiero mete szamie od tygodnia po dlugich wakacjach-czytajcie wczesniejsze posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
miło, że zrozumiałeś nasz przekaz

ale to nic nie szkodzi jedz dalej, tylko nie rozgłaszaj swojej metody innym, tym bardziej początkującym, zachowaj to dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
heh gowniarze-meta razak dziala i tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
W razacu nie ma ulotki ;) To skąd te opinie również na tym forum że ludzie czują działanie po kilku dniach ? Sie człowiek własnie głupot naczytał i tak do tego podchodzi..

Popatrzyłem na te tabsy, i dużo jest o różnym kształcie, są większe i mniejsze to jest normalne w razacu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium