SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Razak - Methanex 10 10 mg - 100 tab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
byłem dzisiaj w aptece po osłonke chciałem kupić sylimarol, niebyło go akurat i farmaceutka powiedziała ze ''Livmax'' to bardzo podobny lek, kupiłem dwie paczki. Znacie ten lek? nadaje sie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
a metke mam starą bez uv serie 007 zauważyłem ze żadziej spotykana jest od innych serii, mój kolega miał w domu juz od kilku lat w szafie. Nieboje sie ze moze być podruba bo zawsze b.dobrze robiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Czesc wszystkim Mam na imie Tomek I mam lat 18 Chodzilem na silownie rok temu przez 7miesiecy poto zeby schudnac bo w ameryce mieszkam i na poczatku jak przyjechalem to zgrubialem...teraz waze 140funtow i mam wzrostu 1metr 67cm i chodze na silownie juz spowrotem 6 miesiecy teraz tza mi masy... i mam do was wlasnie pytanie :

Kupilem Methanex 10 100tablets 10mg i chodzi mi oto czy jak bede bral te sterydy to czy bede mial jakies skutki uboczne np.duzo ludzi pisze o syfach i ze pala niestaje i inne zeczy ...oczywiscie ja niechce brac tego caly czas mam zamiar wziasc przez miesiac 100 tabletek i dac sobie spokoj tylko zobaczyc jak to wyglada... tak wogule to biore na klate 125funtow.. i chcialem sie zapytac jeszcze czy jak przestane po miesiacu to brac ale bede dalej chodzil na silke i bral proteiny i kreatyna i glutamina czy kondycja mi spadnie ? czy miesnie poleca w dul i bede gorzej wygladal niz na poczatku? bo ja mam zamiar tylko raz to wziasc...i potem trenowac normalnie ale nie na streydach ... dajcie mi odpowiedz dzieki i sory za bledy ortograficzne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
o i jeszcze 1 pytanie czy moge czasami napic sie wodki jak biore mete czy nie? bo slyszalem ze moze ci od*******ic i mozesz byc pobudzony mocno i w*******ic byle komu albo dostaniesz telepaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Wes Sie dzieciaku zastanow co ty robisz;/(pytanie czy moge czasami napic sie wodki jak biore mete)wes sie pajacu za jedzenie a nie sterydy Nara

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
A bo ty pewnie bierzesz je ..albo tak mowisz bo brales i wiesz co to znaczy... ja niejestem jak inni ze chce brac zanim zaczne brac chce wiedziec czy warto dlatego narazie ich niebiore tylko czekam na komentaze co ludzie powiedza...rozumiesz juz mnie... wcale niechcial bym ich brac... dlatego pisze zebyscie mi napisali co otym myslicie.. i zobacze i zdecyduje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
hahahahhahahahahahhahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
pytam ponownie czy sylimarol moge zastąpić livmax em ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2368
heh
Bierz co chcesz wedle uznania ja jednak na Twoim miejscu skupił bym się na dobrej diecie i suplach bo co osiągnąłeś przez okres 7 miechow na siłce ? Pewnie nie za duzo jak na swoje mozliwosci co do mety poczekaj jeszcze...
PS:
Jak się ćwiczy trzyma dietę suplementacje czy doping ALKOHOL jest "wrogiem" :P w osiągnięciu efektów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak - Stanex 10 10 mg - 100 tab

Następny temat

czy ten omen i metax sa ok?

WHEY premium