SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Randall09 # Moja droga do formy startowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Randall, taka ilość dni treningowych to zalecenie od Michała czy masz w tej kwestii wolną rękę? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1020
W kwestii treningu właśnie Michał mi narzuca ile robić treningów w tygodniu. Ćwiczenia i kiedy jaka partia dobieram raczej sam. Teraz np robie plecy i dwojki 2x week i łydke prawie codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1020
Wczorajszy trening rąk z partnerką treningową macie poniżej :)



Dzisiaj były nogi. Moja ukochana suwnica została usunięta z siłowni, więc trochę sie pozmieniało
na poczatku standardowo 3cw na dwojki, a pozniej:
wykroki ze sztangą 40kg 4x24
Przysiad na maszynie 5x12-10
Przysiad na smithie 4x10 100kg max
Wyprosty 5x15-12, w ostatniej podwojny dropset



Zmiany w diecie- odjąłem 100g ziemniaków w posiłku potreningowym.

Zmieniony przez - Randall09 w dniu 2014-02-02 18:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
No co Ty ... I nie ma już suwnicy w buldim ?! Wiadomo coś, co będzie w miejsce suwnicy ? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1020
Ma być inna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Mam nadzieję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1020
Kolejna porcja treningów i zdjęć. Ostatnio naoglądałem się treningów mc JOJ'a i wczoraj zaczałęm do ciągów, Skończyłem 180kg x10. W końcu wyczaiłem moment wstawania z nóg bez kociego. JOJ bardzo dobrze tłumaczy co i jak. Dzisiaj poleci klata, być może coś się nakręci.




Nogi wczoraj po 2 sesji cardio. Są już mega zmęczone. Bardzo mnie cieszy jednak widoczny progres dwójek i łydek. Ale sami oceńcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Na nogach już pręgi widać, klasa
Ps. Fajnie że filmy nagrywasz, zawsze można coś ciekawego podpatrzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hejka:) Dobre nabicie mięśniowe, konkretne treningi, podoba mi się. Jaka impreza docelowa? Zauważyłam na filmiku że ćwiczyłeś z partnerką treningową (brunetka), zdradzisz co to za dziewczyna? Pozdrawiam!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1020
Partnerką jest moja dziewczyna, która postanowiła trochę bardziej przyłożyć się do treningu i diety :)
Fota z wczoraj, waga 96kg:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!

Następny temat

Trening do oceny- masa

WHEY premium