SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZWALONY METABOLIZM / dieta redukcyjna - HELP !!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
@alex tobie nie da sie pomoc, chcialabys pewnie uslyszec jedz sobie 1000kcal my cie popeiramy ?? to chyba sie przeliczylas i faktycznie jestesmy malo rozsadni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
A tak podsumowując to nie rozumiem facetów którzy chcą nas wyprosić z forum bo nie "przestrzegamy zasad" i nie pasujemy do sportowego profilu...
nie wszystko jest czarno - białe, ze albo forum sportowe albo forum pro ana...
Ja mimo wszystko ciesze sie ze tu trafiłam, jeszcze parę miesięcy temu tak jak Alex tez byłam na diecie 1000- 1200 i jadłam same słodycze i wafle ryżowe, jogurty light itp

Teraz jem po 2 tys kalorii przynajmniej , owszem często jest w tym za dużo słodyczy albo zjadam to kompulsywne w 2 posilkach zamiast w 4 czy 5.. ale przynajmniej staram sie zeby to nie były same słodycze .. i staram sie więcej ruszać, zaczełam biegac itp

To prawda ze forum w necie nie załatwi problemów Alex ani innych ale może chociaż pomoże COKOLWIEK I ZMOTYWUJE by zwrócić sie o profesjonalna pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Jak zwykle przekręcacie, nikt was stąd nie chce wygonić ale jeżeli się już kogoś prosi o radę to dobrze chociaż sprawdzić jak ta rada się sprawdza a nie robić wszystko po swojemu i czekać aż ktoś zacznie klaskać

A dlaczego ten topic jest popularny to wszyscy wiemy

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
aade no to bravo dla ciebie ze masz 2 tys kcal a ona ma 1000 i twierdzi ze super tak powinno byc jeszcze dyskutuje ze dietetycy polecaja diete 1200 bravo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
No tak ja mam 2tys zjadam często na śniadanie słodkie bułeczki , drożdżówki itp bo wiem ze jak nie zjem jak mam ochotę to zjem 2 razy tyle np wieczorem a tak śniadanie przynajmniej spale..
Biorę hormony i leczę sie z powodu braku okresu...przytyłam 2 kilo i nie ukrywam ze tez bardzo mi z tym "zle"... nie wiem czy te 2 kg to kwestia 2 tys kalorii czy odbudowy mięśni po zwiększeniu ruchu czy tez woda gromadzona przy hormonach... nie wiem . Codziennie walczę z obsesyjnym myśleniem o jedzeniu ale ja mam 27 lat , chce być zdrowa i mieć dzieci w przyszłości. Alex jest młodziutka , 20 lat to prawie dziecko mam nadzieje ze tez sprobuje pogodzić sie ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Używaj lustra, nie wagi.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2000kcal dla kobiety o niskiej ruchliwosci (a za taka tez trzeba uwazac aeroby - chyba ze to przygotowania do maratonu) to za duzo. Tak IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, ile jesz? Tak z ciekawości...

W sumie nigdy diety nie wrzucałaś, pomijając okazjonalne pyszności...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1972
Takie mordobicie w tym temacie, że aż się boję pisac, żeby w pysk nie dostać

Nie rozumiem jednej rzeczy. @Lex pojawiła się tu, żeby zdobyć wiedzę o schudnięciu. Na początku wszelkie porady dla niej były jak rzucanie grochem o ścianę. Kiedy już po jakichś 20 str tematu udało się ją przekonać, zaczęła przytakiwać wszystkiemu, co mówiono, zachowywała się jak fanka ZDROWEGO odżywiania. Potem wyskoczyła z tymi 1200kcal i zaczęła ostro krytykowac tych, których wcześniej tak skrupulatnie słuchała...

A może po prostu temat wygasał i trzeba było rzucić nową przynętę na forumowiczów? (czyt. 1200 kcal)

Nicht schiessen, Kameraden!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Lepszą przynętą będą zdjęcia innych części ciała

Zaraz zleci się całe grono ekspertów
1

Bylo sobie zycie....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz a mój brzuch i tłuszcz.

Następny temat

dwa tygodnie ostrego treningu

WHEY premium