SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZWALONY METABOLIZM / dieta redukcyjna - HELP !!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
Ta praca w KFC mnie wykancza, chyba z niej zrezygnuje Dzis znow 8h zapierdzielania... Chyba to jednak nie jest praca dla mnie,nawet nie odpoczelam po wczorajszym dniu a dzis bedzie jeszcze gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
ja zauwazylam, ze przecietny mezczyzna nie jest w stanie bez słodyczy żyć, wystarczy poczytac dzienniki

KŁAMSTWO!!!
















Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


Co do gustów, to sztuczna sprawa wprowadzona od zewnatrz, np. w krajach afrykańskich nikomu nie podobają sie chude kobiety. Ważniejsza jest umiejętność zaakceptowania swojej sylwetki i znalezienia metody by wyciągnąć z niej jak najwięcej w granicach tego co prezentuje. Jeżeli dziewczyna o sylwetce atletycznej usiłuje zrobić z siebie eteryczna postac, bo taka dala sobie wmówić, to nikt przy zdrowych zmysłach nie stwierdzi, ze jej się to uda, tylko może doprowadzić siebie na skraj wyczerpania psychicznego i fizycznego. Taki przykład.
Zawsze jak patrze na Madonnę, to wiedząc ile ona codziennie spędza na ćwiczeniach, od yogi, jogging po silownie, jaka diete trzyma, ile zabiegów chirurgicznych przeszła by poprawić to i owo, to widzę, ze możliwości są ograniczone. Wiele kobiet pokazuje Madonne jako przykład nieciekawego wygladu, ale gdy sobie zdamy sprawę, ze ona ma tendencje do bycia, prosto mówiąc, gruba Włoszką to w tym świetle jej figura jest super, bo więcej wyciągnąć z jej genetyki sie nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
w krajach afrykańskich nikomu nie podobają sie chude kobiety

W Polsce też nikomu się nie podobają chude kobiety - a że w Polsce kobiety nie uprawiają sportu, to jest tylko podział zapuszczona/zasuszona. Takie kobiety jak Ty to ewenement .








No teraz to pojechałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
W Polsce kobiety dzieli sie na 3 kategorie- chuda, szczupla i gruba.
Zapomina sie o wysportowanych paniach.
Chuda nie jest atrakcyjna (niewiem czy komukolwiek podobaja sie np.modelki,ktore maja po 86cm w biodrach ), ale bardzo szczupla owszem. Wiecie, kazdy preferuje inny typ sylwetki dlatego jeden woli kobiete z pelnymi ksztaltami a drugi drobną i filigranową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
a mi się podoba styl brazylijski xD kuba i te rejony xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
Nie zgodzę że są grube i za chude ...
jest jeszcze mnóstwo normalnych, wysportowanych dziewcząt, które przy anorektyczkach czują się grube
i kategoria grubych co pół roku ( zaliczam się żeby nie było )
Ale generalnie kult chudości jest i nawet w sklepach to widać..superzgrabne babki nie mogą kupić spodni bo wszystko jak dla chłopców

Zmieniony przez - Blast_th w dniu 2008-09-12 09:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ostatnio widziałem poster kobiety xD i tu uwaga zapomnieli jej dorobić pępek po retuszu !! :P co to wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
No w Photoshopie wszystko można, odchudzić się o 30 kg w 30 min Mam taki pomysł... zrobie się w photoshopie obkleję i w końcu będzie pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz a mój brzuch i tłuszcz.

Następny temat

dwa tygodnie ostrego treningu

WHEY premium