SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZWALONY METABOLIZM / dieta redukcyjna - HELP !!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
a właśnie ciężko będzie, bo to raczej ideologiczne podejście, no ale jak ma mi to zapewnić zdrowe stawy to chyba sie przestawię(ale powoli), bo wiadomo zdrowie najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No spróbuj, jezeli to jest to, to dosc szybko, mysle ze kwestia paru tygodni, odczujesz poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
callao - juz mowilam, ze nie wygladam t.j. na fotce- mam obecnie troche wiecej cialka (niestety)


Patka- jak najszybciej
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48

siema siema jol jol jol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
callao - juz mowilam, ze nie wygladam t.j. na fotce- mam obecnie troche wiecej cialka (niestety)


co niestety??


that's good

no to propozycja nadal aktualna

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
callao to nie portal randkowy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559


to taki rodzaj motywacji

Zmieniony przez - callao w dniu 2008-09-09 22:58:53

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228

dla mnie najwieksza motywacja jest powrot do zdrowia Mysle, ze z czasem juz tak naucze sie ukladac jadlospis zeby byl jak najbardziej wartosciowy, jednak potrzebuje na to troszke czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
dobrze, bede sledzil postepy.

pzdr i zdrowia

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz a mój brzuch i tłuszcz.

Następny temat

dwa tygodnie ostrego treningu

WHEY premium