SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38585
Jakoś nigdy nie miałem fazy na kaloryfer ale teraz to mi sie to nawet podoba :D tylko tyle że jaki to jest kaloryfer.. mierny taki bo wiadomo kiedy ja brzuch ćwiczyłem...na kaloryfer nisko poziom tkanki to raz dwa trzeba mieć też te mięśnie na brzuchu :D hehe będziemy dopiero budować mięśnie z tym że na masie z kaloryferem to różnie bywa haahha


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-05-29 10:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Ja dzisiaj zamówiłem sobie Redoxa, jestem ciekawy jak mnie wytnie po nim :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38585
Fearsome
Ja dzisiaj zamówiłem sobie Redoxa, jestem ciekawy jak mnie wytnie po nim :P


Ja bym zamówił ale narazie czekam na miesiąc rate zapłacić na tele.. jakaś robote musze ogarnąć bo kiepsko heh :( jeszcze przez te wirusy.. to tym bardziej ciężko teraz...

Chociaż teoretycznie niedziela pokaże co i jak bo być może i tak wskoczę blisko 0 kalorycznemu siły coraz mniej ale tluszczu też... to redox dopiero później by wleciał w razie czego jakbym znów uciął zobaczymy.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Fearsome
Ja dzisiaj zamówiłem sobie Redoxa, jestem ciekawy jak mnie wytnie po nim :P
redox fajny .fajnie grzeje , dobrze hamuje łaknienie .ale jednak dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
monkey22
Fearsome
Ja dzisiaj zamówiłem sobie Redoxa, jestem ciekawy jak mnie wytnie po nim :P
redox fajny .fajnie grzeje , dobrze hamuje łaknienie .ale jednak dieta to podstawa


Deficyt energetyczny z odpowiednią michą i solidny siłowy, natomiast aero traktuje mniej poważnie i raz jest 3x w tyg po 30min a innym razem rower, konkretny leśny teren i 40-60 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38585
Po siłowym... Ciężkoooooooo nogi jeszcze czuje chyba po tym bieganiu omg wypalam sie....

Tak to wygląda trochę pompeczki dobre światełko to i cosik widać hah
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Myślę, że około 14 procent. 10-12 procent to już wartość bardzo niska, gdzie widać dobrze mięśnie brzucha, waskularyzację i brak oponki na jego dole. Zejście do 12 procent nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Niżej już może być ciężko.

Niestety trzeba się liczyć z tym, że im więcej biegamy, tym bardziej będziemy to odczuwać pryz ciężkich treningach nóg. Również odczuwam różnego rodzaju bolesność, szczególnie w okolicy bioder, czy przyczepów pachwin. Duże znaczenie ma tutaj regeneracja, czyli sen, rolowanie, rozciąganie, wizyty u fizjoterapeuty.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Faktycznie, 14 procent bardziej realne. My fault.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38585
Czyli tak jak myślałem grubo nadal.. :( trzeba ciągnąć pewno jeszcze z miesiąć redu eh xd Wlaśnie apropo nóg.. wlaśnie je czuję oj chyba nie wyrabiają już z regeneracją :( dzisiaj odpuszczam cardio... czuję te nogi jakies ponaciągane etc jutro pomiary!!! bedzie czarno na białym.


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-05-30 14:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Tobie jeszcze miesiąc został, a mi dwa, ale kawał dobrej roboty odwalasz. Początek lipca - będzie sztos forma :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TŁUSZCZ ZABIJA MIĘŚNIE ?-WAŻNE PYTANIE

Następny temat

Jak podnosić BTW,

WHEY premium