SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko za odp SOG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
siema,

a więc tak, z mojej diety na mase wychodzi zapotrzebowanie dzienne ok. 3100Kcal jestem na cyklu krety(mono) w ciągu miesiąca przytyłem +/- 3kg i żeby jednak troche zwiększyć szybkość tego przytycia podniosłem zapotrzebowanie do 3600Kcal , dobrze zrobiłem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
Oczywiscie jesli zalezy ci bardziej na zlapaniu masy ogolnej bo jestes" suchar " to dobrze zrobiles . Ale jesli zalezy ci na budowie masy , nie otluszczajac sie zbytnio to tak jak juz wyzej napisano dodajesz 100-200 kcl jesli juz stwierdzisz ze masa cos ch*jowo idzie , ale skoro idzie to narazie powinienes sie trzymac tego co masz .

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie

Złapiesz niepotrzebny tłuszcz

Kreatyna głównie naciąga wodę do mięśni, działa również anabolicznie

Dopiero jak zobaczysz że przez 2 tyg nie przytyłeś nawet 0.5kg to wtedy zwiększ kalorycznośc diety o jakieś 300-400 góra 500 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jaka budowa ciała i jaki był rozkład składników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
dopuki idzie masa nic nie zwiększesz

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Dieta na mase = Próg kaloryczny do utrzymania wagi + ok 500 kcal

dodaj kolejne 500 kcal i masz 1000kcal ponad zapotrzebowanie wystarczające do utrzymania wagi

A wlasciwie do osiągnięcia niskotłuszczowych przyrostów wystarczy jakieś 200kcal ponad próg kaloryczny

Wniosek z tego taki że reszta pójdzie najpewniej w sadło

Najważniejsze żeby dieta była dobrze wyliczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
acha rozumię, czyli tak jak mówisz dodam ok. 200Kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
nic nie dodajesz facet! Dopiero dodajesz kiedy masa stanie w miejscu

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak dodasz kcal , pójdzie troche tłuszczu , to zaczniesz zmniejszać , dodawać aerobów i wszystko zacznie sie za przeproszeniem pieprzyć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Tak zrob jak radzi Khaine, 100-200kcal dodaj, co do aero na masie to tez mozesz dodac 1raz w tyg taka sesje 30min w nietreningowe

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja bym dał 2x tydzień po 30 min w dni bez siłowni w okolicach godziny w której miał by mieć trneing siłowy , do tego 3x tydzień siłka i 2 dni wolne od wszystkiego ... no oprócz żarcia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzdrawiająca moc soku z wiśni

Następny temat

dieta na mase - cylkicznie?!

WHEY premium