SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty po kreatynie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
jak w temacie piszcie jakie mieliscie efekty po cyklu kreatyna? piszcie jak długo trwał cykł, jaka dokładnie kreatyne braliscie, w jakich ilosciach? ile przybyło kilogramow masy i ile sie utrzymało na stałe, jak było z siła? i ogolnie rozpiszcie sie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Bralem kretke vitalmaxa przez 8 tygodni, masa wcale nie szla szybciej niz przed cyklem, zalalo mnie za to woda. Bralem 5g w nietrningowe i 10g w treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Mój pierwszy kreatynowy cykl trwał 6 tygodni. Przyszły 4 kilogramy, co niestety nigdy więcej w takim okresie czasu się nie powtórzyło . Siła jako tako, wyciskanie leżąć bodajże o 7kg skoczyło, więcej nie mierzyłem. Kreatynka była Multipowera, DT 10g, DNT 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Zależy od wielu czynników. Np. czy masz diete, czy piłes alkohol podczas cyklu. JA brałęm zawsze krete powder olimpa 250 g i jadłem ją przez około 35 dni. Z przyrostu siły jestem zawsze zadolony z masy juz nie bardzo.

Ps. Jabłczan na siłe, mono na mase głownie.
1

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
jest juz temat o efektach po kreatynie i to dosc obszerny temat. Wystarczy poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Ja na pierwszym cyklu na EE kreatyny przytyłem 8kg w 5 tygodni i to w mase dobrej jakości Siła też miło skoczyła, ale nie wiem ile dokładnie, nie sprawdzam maxów ;p A co do tego ile z tego zostało ciężko powiedzieć, bo aktualnie waże 10kg mniej niż po tamtym cyklu (-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3969
moj pierwszy cykl byl na kreatynie z megabolu puszka 250g bralem ja przez 3tygodnie efekty jakie mialem po niej to 1.5cm biceps 10kg sily 3kg wagi pozniej bralem kreatyne HI TEC z 5 cykli przez ok 2lat na poczatku weszlo mi w lapy 2.5cm a pozniej po 2cm za kazdym razem z tym ze po cyklu spadalo 1cm a reszte zachowalem wiec udalo mi sie zatrzymac ok 6cm wlapie przez ten okres ostatnia kreatyna mono ktora bralem jakies 3lata temu byla kreta z multipower najlepsza jaka stosowalem przyszlo mi po niej 2.5cm w lapie ok 20kg sily i 6kg masy wszystkie cykle trwaly po 6tygodni bralem tez cell pump i TCM ja dla mnie dziadostwo efekty mizerne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5903
1 cykl w trakcie (3 tydzien sie konczy :D):P na razie poszlo 3,5 kg masy, jakies 15 kg w wyciskaniu na laweczke, bica jeszce nie mierzylem :P zobaczymy jak to bedzie po cyklu :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Trening

WHEY premium